Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MSI GE72 6QF - Znalezienie gniazda audio (na słuchawki)

24 Lip 2018 08:19 237 1
  • Poziom 1  
    Witam,

Mam problem, gdyż moje wejście audio na słuchawki niestety odmówiło posłuszeństwa. Przekopałem cały internet i nie znalazłem informacji o tym jakie powinienem kupić. Otworzyłem więc laptopa, aby zobaczyć jak wygląda wizualnie i na ile pinów jest lutowane, zamówiłem więc to:

https://allegro.pl/gniazdo-audio-asus-n55sf-n55sl-g75vw-g75vx-x32u-i7442657688.html

Niestety po wylutowaniu starego i zalutowaniu nowego okazało się, że owszem wszystko działa, ale nie jest spasowane z dziurą od obudowy (nie jest na równi z gniazdem na mikrofon, widać połowę gniazda przez otwór obudowy laptopa).
    Proszę więc o radę, które gniazdo dostępne do zakupu na internecie (najlepiej allegro) byłoby kompatybilne. Nie chciałbym, aby okazało się, że po zakupie kolejnego okaże się, że również nie będzie pasowało.

Model laptopa MSI GE72 6QF.
    W załączniku zdjęcie płyty głównej i zdjęcie pudełka (serial number - jeśli to coś pomoże).
    Płyta główna na zdjęciu przez wymianą gniazda (takie powinno być oryginalnie).

Z góry dziękuję za pomoc!

MSI GE72 6QF - Znalezienie gniazda audio (na słuchawki)MSI GE72 6QF - Znalezienie gniazda audio (na słuchawki)
  • Pomocny post

Poziom 35  
    Nie wiem gdzie można kupić nowe w sklepie, ale wiem, że ja posiadam takie używane sprawne.