Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zebra LP2844 - praca na kilku komputerach

RSZEWCZYK 25 Jul 2018 17:40 597 2
    RSZEWCZYK
    Level 2  
    Dzień dobry
    posiadam drukarkę etykiet zebra LP2844, chciałbym aby było możliwe drukowanie etykiet ( firmy kurierskie) z trzech komputerów. Drukarka nie posiada złacza ethernet więc zainstalowałem na jednym z komputerów(w7) i udostępniłem dla kolejnych( w10,w7), ale niestety nie działa :(. Czy mogę liczyć na pomoc :) ? z góry dzięki
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    lopekpl
    Level 9  
    Co znaczy, że nie działa? Nie możesz w ogóle zmapować tej drukarki na dwóch pozostałych komputerach czy udało Ci się ją zmapować ale nie drukuję? Jeśli na dwóch pozostałych komputerach wejdziesz w uruchom (logo windows + R na klawiaturze) i wpiszesz \\x.x.x.x (gdzie x.x.x.x to adres IP komputera do którego jest podłączona drukarka) to otwiera Ci się folder w którym jest widoczna ta drukarka czy pojawia się błąd?
    RSZEWCZYK
    Level 2  
    Sorki że dziś piszę, ale nie było mnie przy kompie. Teraz sprawdzam wg. Twoich zaleceń i po wpisaniu IP otwiera się folder z drukarkami i jest widoczna ta zebra, .. tylko co dalej?

Dodano po 6 [minuty]:

lopekpl wrote:
    Co znaczy, że nie działa? Nie możesz w ogóle zmapować tej drukarki na dwóch pozostałych komputerach czy udało Ci się ją zmapować ale nie drukuję? Jeśli na dwóch pozostałych komputerach wejdziesz w uruchom (logo windows + R na klawiaturze) i wpiszesz \\x.x.x.x (gdzie x.x.x.x to adres IP komputera do którego jest podłączona drukarka) to otwiera Ci się folder w którym jest widoczna ta drukarka czy pojawia się błąd?

Próbuję się do tego zabrać ale pojawił się problem podczas próby instalacji apk. jednej z firm kurierskich wykorzystująca zebrę do wydruku listów spedycyjnych. W trakcie instalacji apk. (na kompie "Y") pyta o drukarkę , wskazuję jej właśnie tą podłączoną do komputera "x" i wtedy zwraca info: "nie można dodać drukarki(1603)" i klops

Dodano po 1 [godziny] 1 [minuty]:

lopekpl wrote:

Ufff, uporałem się, dzięki za nakierowanie :):):)