Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stilo 1.6 zapach sprzęgła

26 Lip 2018 12:28 258 6
  • Poziom 6  
    Witam koledzy chciałbym się czegoś dowiedzieć prze wizytą u mechanika. Mam problem ze sprzęgłem w Stilo. Robiłem mu testy przy jeździe pod górkę wrzuciłem piąty bieg i obroty spadły autko jechało. Na postoju wrzuciłem trzeci bieg auto zgasło. Ruszanie z ręcznego- obroty ładnie spadają auto jedzie. Lecz gdy ruszę gwałtownie na pierwszym biegu puszczę sprzęgło i dam gaz w podłogę samochód się zbiera ładnie ale czuć smród palonego sprzęgła czy to jest normalny objaw?
  • Poziom 6  
    Sprzęgło ma 100 tys najechane bo mam fakturę od poprzedniego właściciela. Do jakiego czasu można jeździć z taką slizgająca się tarczą?
  • Poziom 6  
    Co masz na myśli mówiąc szybką zmianę biegów? Rozchodzi się o zmianę przy niskich obrotach?
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Chodzi mi oto że poprzedni właściciel jeździł może po sportowemu ruszanie z piskiem opon zmiana na 2 bieg i tez pisk przy szybkiej zmianie biegu i gaz na max. Ja wiem że kolega zmienia normalnie biegi ale skoro czuć swąd z tarczy to udać się do mechanika na wymianę tarczy sprzęgłowej i od razu sprawdzić też stan docisku.
  • Poziom 6  
    Dziękuje podjadę do serwisu ;) miłego dnia.