Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Android RK-A701 - Jak podłączyć zasilanie.

elman2 27 Lip 2018 16:13 219 3
  • #1 27 Lip 2018 16:13
    elman2
    Poziom 3  

Mam problem z podłączeniem chińskiego radia na androidzie. Radio zawsze po podłączeniu do zasilania automatycznie się uruchamia. Po wyłączeniu stacyjki od razu gaśnie ekran - co jest normalną rzeczą, natomiast tylko przez ok. 10 sekund jego stan jest utrzymywany tzn. nie restartuje się system, uruchomione aplikacje działają. Po ok. 10 sekundach wszystko się restartuje czyli po włączeniu stacyjki radio automatycznie uruchamia się od zera. Miał ktoś do czynienia z tym lub innymi modelami? Czy wszystkie się tak dziwnie zachowują? Wiem że niektóre modele mają w menu możliwość ustawienia czasu podtrzymania systemu, w tym nie widzę takiej opcji.

0 3
  • #2 27 Lip 2018 16:38
    JacekCz
    Poziom 36  

samochód jaki? Francuz? Inny?
    Dwoma analogowymi przewodami (czerwony/żółty) się łączy z zasilaniem, czy cyfrowe magistrale?

0
  • #3 27 Lip 2018 16:53
    elman2
    Poziom 3  

Samochód to Passat B5, myślę że podłączone jest poprawnie. Czarny masa, czerwony plus, żółty plus ze stacyjki.

0
  • #4 30 Lip 2018 12:10
    elman2
    Poziom 3  

Okazje się że ten model tak ma. Mam jeszcze pytanie czy ktoś orientuje się jak uruchomić pisanie głosowe? Ikony mikrofonu w każdej aplikacji są z tym że wciśniecie jej np w Janosiku nie powoduje żadnej reakcji, w nawigacji google jest komunikat że nie słyszy głosu. Zakładam że mikrofon ma być podłączony z tyłu do gniazda mic.

0
  Szukaj w 5mln produktów