Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] AEG F55302MO - Wyciek wody z węża doprowadzającego wodę

piotrino123 27 Lip 2018 19:23 102 2
  • #1 27 Lip 2018 19:23
    piotrino123
    Poziom 2  

Witam, posiadam zmywarkę AEG.

Po załączeniu jej, parę minut pochodziła i pokazał się błąd "10" - pralka nie pobiera wody... Więc sprawdziłem czy zawór jest odkręcony, czy wąż nie jest poskręcany itp... Nie sprawdziłem tylko czy filtr w węzu dopływowym jest drożny(nie wiem jak)? Odkręciłem złączki do wody, znajduje się tam mały filterek o średnicy ok .1 cm. i przedmuchałem go. Po ponownym skręceniu woda ucieka mi wężem na złączkach, a uszczelki dobre są (sprawdzałem), ale mimo to woda ucieka. Na bank dobrze wszystko skręciłem i nadal mam ubytki. Zmywarka jest na gwarancji. Uruchomiłem ją mimo wycieków na wężu i (chodzi ok. ) na razie chodzi. Chodzi mi o to co może być, że mi woda ucieka? Mimo że uszczelki dobre, i dobrze skręciłem...
    AEG F55302MO - Wyciek wody z węża doprowadzającego wodę AEG F55302MO - Wyciek wody z węża doprowadzającego wodę

PS.
    Dokręciłem, jest lepiej i prawie dobrze, ale mimo wszystko krople wyciekają, a strach dokręcać na Maxa....
    Poprawiłem TONI_2003

0 2
  • Pomocny post
    #2 27 Lip 2018 21:46
    mieciop
    Poziom 18  

Proponuje kupić złączkę mosiężną zamiast plastikowej i nowe uszczelki będzie ok.

0
  • #3 28 Lip 2018 15:10
    piotrino123
    Poziom 2  

Nowy nypel mosiężny, uszczelki były dobre. Na gwint teflon i gra gitara :)

0