Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Goldstar CKT 4822 - jak wejść w tryb AV bez pilota

28 Lip 2018 12:13 174 3
  • Poziom 9  
    Witam

Jak w telwizorku wejść w tryb AV bez pilota, proszę o pomoc czy to jest wykonanle, jeżeli tak to jak ?
    Goldstar CKT 4822.

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Hmm ciekawe bo co prawda numer kanału się zmienia ale można się poruszać w zakresie od 1 do 39, zatem w ten sposób nie wejdę w tryb AV, pytanie jak inaczej, jest jakiś user manual do tego modelu np. skan ?

Może na płycie można wymusić tryb AV poprzez zmiany stanu danego pinu/sygnału ?

W jakim systemie działa piolot ?

Uprzedzę ewentualnie kolejene pytania.
    Tak włączyłem odbiornik.
    Przewód scart jak i źródło sygnału AV jest sprawne - sprawdzone na innym odbiorniku.

-------------------edit
    Problem rozwiązałem samodzielnie poprzez programowalnego pilota Medion MD41169. Pilot działa na ustawieniach z kodem 019 lub 131 dla tego modelu telewizora, pod przyciskiem 0 jest tryb AV, z klawiatury na TV nie da się wejść inaczej jak tylko z pilota. W załączniku instrukcja do pilota może komuś się przyda.

Zamykam i pozdrawiam.
    Załączniki:
  • Poziom 9  
    Problem rozwiązałem samodzielnie poprzez programowalnego pilota Medion MD41169. Pilot działa na ustawieniach z kodem 019 lub 131 dla tego modelu telewizora, pod przyciskiem 0 jest tryb AV, z klawiatury na TV nie da się wejść inaczej jak tylko z pilota. W załączniku instrukcja do pilota może komuś się przyda.

Zamykam i pozdrawiam.