Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy s7 edge - Jak wyjść z trybu recorvery bez przycisku power.

mgawlik32 28 Lip 2018 12:51 303 7
  • #1 28 Lip 2018 12:51
    mgawlik32
    Poziom 2  

Witam wszystkich.

Jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy da się wyjść z Recorvery Andorid bez przycisku power. Jakiś czas temu dowiedziałem się, że posiadam wadliwą wersję telefonu i po zanurzeniu go w wodzie padł mi przycisk Power. Próbowałem go włączyć skrótem vol- i home przy podłączonej ładowarce ale coś nie tak zrobiłem i wszedłem do panelu Recorvery. Gdy próbuję z niego wyjść vol- to uruchamia się ponownie i uruchamia się niebieski ekran z logo Androida i jest napisane na dole ekranu "aktualizacja androida" a po chwili wyskakuję "brak polecania" i wchodzi w panel recorvery.

Z góry dziękuję za pomoc.

0 7
  • #3 29 Lip 2018 11:26
    mgawlik32
    Poziom 2  

Telefon działał przez tydzień. Uruchomiłem go podpinając pod ładowarkę i trzymając jednocześnie vol- i vol+. Starałem się aby on się już nie wyłączył lecz wyjechałem na dłużej i nie zdążyłem go naładować. Próbując go naładować i podobnie włączyć jak wyżej musiałem coś jeszcze źle nacisnąć i przypadkiem wszedł mi do trybu Recorvery i wydaję mi się, że bez powera nie ma chyba szans wyjść chyba że go rozładuję a to może długo potrwać, ponieważ był on naładowany w 100% a recorvery pożera mały zasób energii.

1
  • #4 29 Lip 2018 11:28
    nutergsm
    Moderator - GSM

Rozbierz i odłącz baterię.

0
  • #5 30 Lip 2018 18:26
    N0n3_
    Poziom 14  

Albo prosciej, zostaw go zeby sie wyadowal. Recovery wcale nie zjada tak malo jak myslisz. Chyba, ze masz jakas opcje wylaczenia go spod adb/fastboota - to wtedy to jest 20 sekund roboty.

0
  • #6 30 Lip 2018 21:30
    iciniak69
    Poziom 1  

Podłączam się do tematu, mam identyczny problem od wczoraj i nie bardzo wiem co robić. Do tej pory radziłem sobie bez przycisku power i włączałem telefon po rozładowaniu przez HOHE + VOL DOWN ale tym razem coś poszło nie tak i wyskakuje mi identyczny komunikat o instalacji aktualizacji a po chwili błąd. Liczę na pomoc

0
  • Pomocny post
    #7 30 Lip 2018 23:26
    nutergsm
    Moderator - GSM

Wymieńcie przycisk power najprostsze rozwiązanie.

1
  • #8 02 Sie 2018 09:53
    mgawlik32
    Poziom 2  

Wyciągnąłem przycisk power i spróbowałem go nacisnąć igłą i to pomogło. Dziękuję za pomoc. I tak muszę go zanieść do naprawy bo tak się funkcjonować nie da!

0