Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki komputerowe do 400zł do słuchania muzyki i do komputera

kolosus708 28 Jul 2018 22:46 1752 12
Optex
    kolosus708
    Level 3  
    Cześć, chciałbym kupić sobie mini wieżę do pokoju i nie wiem za bardzo jaka będzie najlepsza w tym przedziale cenowym.Potrzebowałbym jej do słuchania muzyki i jako głośniki do komputera więc głośniki nie mogą być duże.W grę wchodzi sprzęt nowy lub używany potrzebowałbym informacji na jakie modele zwrócić uwagę.Zależy mi żeby bas bardzo nie był za mocny, żeby nie huczał po całym domu, najlepiej jak miałem kiedyś w wierzy woox.Rodzaj muzyki jaki słucham to chyba electro house np: pitbull,david guetta, italo brothers, ogólnie takie bardziej dyskotekowe/skoczne.Ostatnia wieża jaką miałem był to philips fw-c700 tylko była duża i się uszkodziła.Cena do 400zł jest to maksimum jakie posiadam na to.Na razie się zastanawiałem nad Philips MCM3150 z olx, Philips BTM2325/12 , Philips MCM2300/12, Pioneer X-EM16.Jak wspomniałem ona będzie podpięta do komputera więc musi mieć aux żebym mógł ją podpiąć.
  • Optex
    ajpe_ninja
    Level 13  
    Masz komputer czy laptopa? Jeśli laptopa to powiedz czy nie masz karty dźwiękowej lub czy na płycie głównej niema trzech jacków

Dodano po 1 [minuty]:

I czy będziesz puszczał muzykę z komputera czy innych źródeł.

Dodano po 11 [minuty]:

Będziesz grał w gry na tych głośnikach?
    bbobii
    Level 27  
    Musi to być mini wieża? W tym budżecie to lepiej aktywne głośniki np. te
    Edifier
  • Optex
    kolosus708
    Level 3  
    Mam komputer, muzykę też będę puszczał z , będę grał na nich ale nie do tego mi będzie głównie służyć.Bardziej muzyka.

Dodano po 2 [minuty]:

wolałbym mini wieżę , bo ogólnie mam jakieś głośniczki do komputera ale wolałbym coś lepszego
    ajpe_ninja
    Level 13  
    Głośniki a wieża to tylko taka różnica że wieża jest większa droższa i ma radio FM
    kolosus708
    Level 3  
    Miałem wieżę i ładnie grała a lepszych głośników nie miałem więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ten temat.Może faktycznie starczyłyby same głośniki z subwooferem.Tylko jakie, nie znam się.
    bbobii
    Level 27  
    W pierwszej mojej odpowiedzi podałem link do głośników z których będziesz zadowolony. Kliknij w zielony napis Edifier.
    Nowe w sklepie kosztują w morele lub komputroniku 440 zł

Możesz też rozejrzeć się za używanymi Microlab solo 7c.
    kolosus708
    Level 3  
    Zaraz jak dałeś ten link to go zobaczyłem ale czekam też na inne propozycje, pozwoliłem sobie też zmienić nazwę postu na głośniki komputerowe gdyż faktycznie będą dla mnie lepszym wyborem.A co do tych Microlab solo 7c są za duże potrzebowałbym raczej takich które mógłbym postawić.Chciałbym też zaznaczyć, że mam kartę dźwiękową zintegrowaną.

Dodano po 38 [minuty]:

Jeżeli chodzi o tego edifiera R1600 TIII to jak już poczytałem musiałbym zmienić kabel polecacie coś, i czy coś da zmiana tego kabla na zintegrowanej.

Dodano po 43 [minuty]:

A jest możliwość przesłuchania tych edifierow w sklepie stacjonarnym?Bo raczej bym kupił nowe tym bardziej że dostawa za darmo

Dodano po 8 [godziny] 23 [minuty]:

A jeżeli miałbym brać pod uwagę edifier R1280 lub r1600tIII to który jest najlepszy?A jeżeli chodzi o kabel jeżeli miałbym już kupować to jakiś prolinka czy coś tańszego może być i tak j.w czy da coś zmiana tego kabla na integrze a i jaką kartę dźwiękową byście mi polecili kupić pod ten zestaw tak na przyszłość?
    bbobii
    Level 27  
    R1600T III.
    Komputer stacjonarny czy laptop. Jak laptop podaj nazwę i model, Jak stacjonarny podaj model płyty głównej.
    kolosus708
    Level 3  
    Stacjonarny płyta tj. H81m-k
    kolosus708
    Level 3  
    A jak podłączyć taką kartę i czy nie lepiej wewnętrzną?