Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pytanie na temat Outlooka.

arturbor. 25 Aug 2005 22:06 1205 1
    arturbor.
    Level 22  
    Czesc mam pytanie czy da sie ustawić w outlooku tak zeby wiadomości które sciagam z serwera np. wp.pl były automatycznie zapisywane gdzie indziej tzn na innej partycji czy też dysku bo wiecie w razie formata mam te maile na innej partycji a dodatkowo jeszcze mam ustawione że kopie zostawia na serwerze outlook wiec i tak tam sa te dane. Z góry dziekuje za nadesłane odpowiedzi.
    arnoldk_20
    Level 35  
    Niesprecyzowałeś o jaki outlook tobie chodzi.
    W Outlook Expres chyba się nie da ale (poza ręcznym kopiowaniem plików *.dbx w inne miejsce) ale Microsoft Outlook można.

W microsoft outlook tworzymy nowy folder w którym będą przenoszone nasze kopie listów
    Menu narzędzia --> opcje --> ustawienia poczty--> pliki danych --> Dodaj --> plik folderów osobistych programu Office Outlook (.pst) i załóż na drugiej partycji czy dysku.

Następnie utwórz nową regółę
    Menu narzędzia --> Regóły i alerty --> nowa reguła --> rozpocznij od pustej reguły --> Sprawdzanie przychodzacych wiadomości [dalej] --> i tutaj możemy ustawić regóły nawet kilka np.
    - przez konto (nazwa konta)
    - wysłanej tylko do mnie
    - tylko na tym komputerze
    [dalej] --> zaznaczamy - skopiuj ją do folderu (tutaj zaznaczamy folder który wcześniej założyliśmy

Tworzymy drugą regółę do listów wysyłanych
    Menu narzędzia --> Regóły i alerty --> nowa reguła --> rozpocznij od pustej reguły --> Sprawdzanie wiadomości po wysłaniu [dalej]
    i tutaj możemy ustawić regóły nawet kilka np.
    - przez konto (nazwa konta)
    - tylko na tym komputerze
    [dalej] --> zaznaczamy - skopiuj ją do folderu (tutaj zaznaczamy folder który wcześniej założyliśmy