Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A6 Bose wzmacniacz - Dziwna sytuacja

patrq 29 Jul 2018 17:14 2289 6
 • #1
  patrq
  Level 2  
  Witam,
  Posiadam problem w aucie audi a6 C6 avant 2009r MMI 3G HIGH - Bose 6000. Wzmaczniacz ktory znajduje się w bagażniku został delikatnie zalany przez wężyk od spryskiwacza, został wysuszony, przeczyzszczony ale jest taka opcja, że po dłuższym staniu i nie odpalaniu auta, nawigacja połączona z radiem itd. mmi 3g high nie włącza się tzn. odpala tylko ekran startowy na 3 sekundy po czym gaśnie ale jak odepne kostkę od wzmacniacza znajdująca się w bagażniku, widocznaczna ma zdjęciu na dosłownie 5-10 sekund mmi odpala normalnie i wszystko działa radio nawigacja itd. jakieś opcje jak to ogarnąć ktoś ma może?
 • #3
  LWD11
  Level 31  
  Jak najszybciej odpiąć go od instalacji auta, by efekty elektrolizy nie postępowały.
 • #4
  patrq
  Level 2  
  Wzmaczniacz cały wyczyszczony, ścieżki itd.
  Odłączyć i co dalej z nim robić do wywalenia i nowy?? Czy może przyczyną leży w kostkach i wejściu może tam należy przeczyscic??bo kostka nie była czyszczona. A wzmacniacz po jej odłączeniu na chwilę i odpaleniu auta normalnie dziala, radio, zmieniarka itd każdy podzespoł śmiga normalnie...
 • #5
  LWD11
  Level 31  
  Odłączyć, wyczyścić i podłączyć w celu sprawdzenia. Jak nie padły jakieś układy to będzie ok. Wzmacniacz jako część systemu audio musi być sprawny by system zadziałał. Usuń przyczynę zalania wzmacniacza.
 • #6
  patrq
  Level 2  
  No ale skoro wzmacniacz by padł to nie uruchomił by mi się cały system mmi w audi.... A tu chodzi o to że gdy odpalam auto system cały MMI się nie włącza ponieważ wzmacniacz się nie odpala a gdy jedna z rzeczy nie wstaje w całym systemie to i reszta się nie budzi... A wystracyz że przed odpaleniem auta odepne kostke która pokazałem na zdjęciu od wzmacniacza na dosłownie 5 sekundy później podepne ja spowrotem wtedy gdy odpalam samochód cały system MMI 3h high się odpala, wszystko działa i gra jak należy... Więc jeśli padl by całkowicie wzmaczniacz to nic by nie wstało...
 • #7
  LWD11
  Level 31  
  Jak został zalany to pewnie usterka jednak w nim jest, wszystko na to rzutuje. nie musiał paść całkowicie. Wzmacniacz na stół do naprawy. Bez wiązki na stole go nie ruszysz, a należało by go dobrze sprawdzić.