Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Pralka Bosch WLM20440PL - nie działa wyświetlacz

pawel_id 29 Lip 2018 23:25 162 5
  • #1 29 Lip 2018 23:25
    pawel_id
    Poziom 9  

Pralka pewnego dnia przestała dawać oznaki życia, nie działa wyświetlacz. W serwisie powiedziano, że prawdopodobnie uszkodził się główny moduł, którego się nie wymienia bo jest drogi. Znalazłem jednak informacje, że daje się taką pralkę naprawić. Być może u mnie jest podobny problem: Link Może ktoś podpowiedzieć gdzie w W-wie można się zwrócić o naprawę takiej pralki (ale nie chcę wymieniań całego modułu)?

0 5
  • #2 29 Lip 2018 23:43
    kamyczek
    Poziom 34  

W mojej pralce Bosch pierwszy wyświetlacz padł na gwarancji , kolejny dwa tygodnie po jej zakończeniu i już go nie naprawiałem bo to nieporozumienie . Puenta jest taka zmieniłem pralkę na Samsunga i z Boscha nie kupię nigdy żadnego AGD .

0
  • Pomocny post
    #3 29 Lip 2018 23:45
    Kenworth 18
    Poziom 31  

Witam.
    Jest na forum kolega Piotr 2608, który specjalizuje się w naprawach modułów elektronicznych.
    http://m.zimtech.com.pl

0
  • #4 29 Lip 2018 23:52
    pawel_id
    Poziom 9  

Do: kamyczek Zupełnie nie pomogłeś. Niedziałający wyświetlacz nie zawsze oznacza, ze to on jest zepsuty. Może to być symptom awarii innego elementu (np tego głównego modułu). No i chce tą pralke naprawić, a nie dywagować o wyższości Samsunga.

Do: kenworth o to chodziło. Dzieki

0
  • #5 30 Lip 2018 00:34
    kamyczek
    Poziom 34  

No cóż chciałem cię pocieszyć że nie ty jeden trafiłeś na bubla z Boscha . Wiele z tych modułów liczone jest tak że ma się zepsuć po n godzin pracy nie mówiąc już o tym że w niektórych jest licznik prań ,bo jak mi wytłumaczysz że po wgraniu do eeproma programu z nowego modułu stary działa poprawnie ? Zaworek się naprawił wirtualnie ??? Tak było z tą pralką, którą miałem wgrywałem wsad i pracowała ...

0
  • #6 04 Sie 2018 12:56
    pawel_id
    Poziom 9  

Kenworth 18 napisał:
    Witam.
    Jest na forum kolega Piotr 2608, który specjalizuje się w naprawach modułów elektronicznych.
    http://m.zimtech.com.pl

Pralka naprawiona. Moduł trzeba było wymontować i dostarczyć do serwisu jak wyżej. Było z tym trochę zabawy. Moduł jest z tyłu w lewym rogu. Trzeba uważnie odpiąć kable, które tam widać.

Pralka Bosch WLM20440PL - nie działa wyświetlacz

0