Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Fotel dla graczy-jaki model kupic

30 Jul 2018 23:24 315 7
  • Level 4  
    Chciałabym kupić jakiś fotel dla graczy ale w trójmieście prawie w ogóle nie ma w sklepach ich i musze poszukać w internecie. Czy mogłabym prosić o pomoc w wyborze dobrego i wygodnego fotela ( budżet do 1300)
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Pojedź do meblowego, usiądź na kilku i kup, jaki ci się spodoba.
    M
  • Level 26  
    Poszukaj na youtubie, nie tak dawno ziemniak porównywał w odcinkach kilka modeli foteli gamingowych.
  • Level 4  
    Niesiety pojechanie do meblowego odpada bo bylam juz w wielu i tylko w" Agata meble " mieli cos a tak to w 'saturnie','media markt ' ,mieli tylko jeden model
  • Level 28  
    Głupotą jest kupować fotel gejmingowy tylko dlatego, że nazywa się "gejmingowy", caal ta dyskusja wydaje mi się niepotrzebna. Fotele kubełkowe stworzono żeby dobrze trzymały na zakrętach, nie do stacjonarnego siedzenia, więc jeśli nie masz zamiaru podczepiać fotela za samochodem, kup zwykły fotel. Teraz jest jakaś debilna moda. Zwykły fotel jest zawsze wygodniejszy od podobnej klasy fotela "gejmingowego"
  • Level 4  
    n.vision
    Musze ci racje przyznać. Pojechalam do meblowego i byly tam duzo wygodniejsze fotele niż te gamingowe na ktorych mialam szanse usiąść . A na początku zdecydowalam sie na nie ponieważ u kuzyna siedziało mi sie bardzo dobrze na modelu AEROCOOL AC220 AIR ale zwykle biurowe okazały sie byc wygodniejsze
  • Level 4  
    n.vision
    Musze ci racje przyznać. Pojechalam do meblowego i byly tam duzo wygodniejsze fotele niż te gamingowe na ktorych mialam szanse usiąść . A na początku zdecydowalam sie na nie ponieważ u kuzyna siedziało mi sie bardzo dobrze na modelu AEROCOOL AC220 AIR ale zwykle biurowe okazały sie byc wygodniejsze

Dodano po 2 [godziny] 9 [minuty]:

kupiłam normalny fotel biurowy