Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

IPhone 6s - Zły dotyk po wymianie wyświetlacza IPhone 6s

Mar3002 31 Jul 2018 16:27 975 8
    Mar3002
    Level 5  
    Wczoraj odebrałam telefon ponieważ był wymieniany cały przód , wyświetlacz z powodu pęknięcia szybki. Po wymianie dotyk jest bardzo nie czuły. Scrolluje i naciskają sie rzeczy które nie zostały wciśnięte, nie da sie powiększać zdjęcia bo odrazu sie zwęża, nagrywając filmiki (gdzie trzeba przytrzymać guzik aby nagrywało) robi zdjęcie zamiast nagrywać, nie da sie przytrzymać przycisku itd. Dlaczego tak sie dzieje ? Dotyk taki tępy, bardzo nie dokładny
  • Helpful post
    sm233
    Level 38  
    Dotyk bardzo niskiej jakosci, trzeba reklamowac i wymienic na normalnie dzialajacy.
    Mar3002
    Level 5  
    sm233 wrote:
    Dotyk bardzo niskiej jakosci, trzeba reklamowac i wymienic na normalnie dzialajacy.

Przed wymiana mimo pęknięcia ekranu dotyk był bez zarzutów. Dopiero po wczorajszej wymianie na nowy wyświetlacz, dotyk nie jest zadowalający. Dlaczego tak sie stało? Co poszło nie tak?
    sm233
    Level 38  
    Czesc uzyta do naprawy jest kiepskiej jakosci lub wadliwa. Wymien na sprawna i wszytsko bedzie ok.
    Mar3002
    Level 5  
    sm233 wrote:
    Czesc uzyta do naprawy jest kiepskiej jakosci lub wadliwa. Wymien na sprawna i wszytsko bedzie ok.

Wyświetlacz wymieniłam u osoby która prywatnie wymieniała szybki. Sporo zapłaciłam. Prywatna osoba= nie ma jak oddac do reklamacji czy cokolwiek
    sm233
    Level 38  
    No to masz nauczke, zaplac jeszcze raz tylko tym razem wez paragon i bedziesz miec gwarancje.
    Mar3002
    Level 5  
    sm233 wrote:
    No to masz nauczke, zaplac jeszcze raz tylko tym razem wez paragon i bedziesz miec gwarancje.

Skoro oddałam telefon do naprawy miał zostać naprawiony a nie zepsuty. Mam dać kolejne 300zl na naprawdę czegoś co działalo? Dopóki nie oddałam telefonu ,,do naprawy”
    sm233
    Level 38  
    Zastanawiam sie o co chodzi?
    Masz problem, opisany, a ja pisze Ci w czym jest problem. Jesli ktos odnawial Ci sama szybke to cos nie poszlo, moze nie dal kleju elektroprzewodzacego, moze zalozyl kiepskiej jakosci polaryzator. Jesli natomiast ktos wymienial caly wyswietlacz to po prostu ten wyswietlacz jest ZLY. Zaplacilas komus do raczki pieniazki, bez kwitka, paragonu, gwarancji czy czegokolwiek ani nawet bez sprawdzenia przy odbiorze czy wszystko dziala jak nalezy to SAMA JESTES SOBIE WINNA. Chcezs miec normalnie dzialajacy telefon to go napraw u kogos kto da paragon i gwarancje albo idz i kloc sie z czlowiekiem ktory zrobil to co zrobil. Tutaj, w wirtualnym swiecie nie zalatwisz sprawy.
    Mar3002
    Level 5  
    sm233 wrote:
    Zastanawiam sie o co chodzi?
    Masz problem, opisany, a ja pisze Ci w czym jest problem. Jesli ktos odnawial Ci sama szybke to cos nie poszlo, moze nie dal kleju elektroprzewodzacego, moze zalozyl kiepskiej jakosci polaryzator. Jesli natomiast ktos wymienial caly wyswietlacz to po prostu ten wyswietlacz jest ZLY. Zaplacilas komus do raczki pieniazki, bez kwitka, paragonu, gwarancji czy czegokolwiek ani nawet bez sprawdzenia przy odbiorze czy wszystko dziala jak nalezy to SAMA JESTES SOBIE WINNA. Chcezs miec normalnie dzialajacy telefon to go napraw u kogos kto da paragon i gwarancje albo idz i kloc sie z czlowiekiem ktory zrobil to co zrobil. Tutaj, w wirtualnym swiecie nie zalatwisz sprawy.

Został wymieniony cały wyświetlacz, gorsze jest to ze nawet jakbym chciała pokazać komuś na czym polega problem. To pewne nikt mi go nie uzna jeśli nigdy przez dłuższy czas nie używał tego telefonu. Ja jako osoba która ma ten telefon juz 2 lata widzę ze jest cos nie tak. Największy problem jest przy przytrzymaniem ekranu, jeśli wiesz o co mi chodzi