Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Microcar Grecav EKE - Obejście modułu sterującego szyberdachem

Sekoro 31 Lip 2018 17:28 138 2
  • #1 31 Lip 2018 17:28
    Sekoro
    Poziom 4  

Witajcie, sprawa dość problematyczna, nie znalazłem nic na forum w tym temacie

Pojazd: Grecav EKE (Samochód bez praza jazdy)
    Brak jest sterownika szyberdachu - po kilku dniach szukania w internecie stwierdzam, że niedostępny na polskim rynku.

I teraz moje pytanie: czy idzie z pominięciem sterownika 12 pinowego połączyć przełącznik szyberdachu z plusem z akumulatora, tak aby nie tworzyło się zwarcie i szyberdach działał prawidłowo?

Zrobiłem obejście na krótko i mogę otworzyć i zamknąć szyberdach, ale czy idzie to zrobić tak żeby to miało ręce i nogi?
    Mogę podesłać zdjęcie kostki do której powinien być wpięty sterownik, niestety schematu kabli nie znalazłem nigdzie w internecie :/

z góry dzięki za jakąkolwiek podpowiedź :)

EDIT: W załączniku przesyłam zdjęcie tego sterownika, jedyne jakie znalazłem w sieci. Niestety nie da rady odczytać numerów, jedyne co widać, to że jest firmy "Webasto"

0 2
  • #2 31 Lip 2018 17:34
    kindlar
    Poziom 38  

Nie zgadniesz co siedzi w sterowniku. Może sterowanie jak do podnoszenia szyb się nada.

0
  • #3 01 Sie 2018 11:21
    Sekoro
    Poziom 4  

Nie da się tego obejść, sterownik szyberdachu jest jednocześnie modułem centralnego zamka. Pozdrawiam ;) Temat do zamknięcia

0
  Szukaj w 5mln produktów