Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bezprzewodowe słuchawki do PC i smarthopna z dobrym mikrofonem

Klamer42 31 Lip 2018 22:15 171 0
  • #1 31 Lip 2018 22:15
    Klamer42
    Poziom 8  

Cześć :)

Szukam słuchawek i mam z tym mały problem.

Spoiler:
    Moje doświadczenia:
    - Razer Kraken Chroma 7.1 - brzmienie i mikrofon świetne, jednak kabel padł mi w nich z 3 razy a nauszniki nadają się do wymiany średnio raz na 3 miesiące, paranoja... + znajomy też miał taki problem
    - Man'o'wary - po przeczytaniu opinii boję się o ich wykonanie z powyższego powodu, tj. trochę firma ucierpiała na zaufaniu. Jednak powyższy znajomy kupił i dźwięk, no, też jest ok, mikrofon też ok, poza tym, że ciągle automatycznie się podgłaśnia (może ma źle skonfigurowane, nie wiem).
    - Zakupione dziś Bose QC 35 II - dźwięk obłędny, wyciszenie też, ale mikrofon jest tragiczny. Ludzie słyszą dzieci bawiące się na placu zabaw 3 piętra niżej - to jest nie do przejścia (po przeczytaniu opinii okazuje się że problem występuje od kwietnia 2017 i firma zapewniała że zostanie rozwiązany w firmware... ale nie został).

W spoilerze moje doświadczenia ze słuchawkami.

W sumie wydaje się, że mam proste wymagania, ale jak patrzę na rynek to się zastanawiam czy są wykonalne :)
    1. Mikrofon musi tłumić naprawdę bardzo dobrze, najlepiej by było słychać tylko mnie, bez backgroundu (tak jak aktualnie w Krakenach) - z tym mam największy problem, bo ciężko to przetestować w sklepie... a jest to wymagane. Nie chcę by ludzie słyszeli odgłos klawiatury gdy z nimi gram oraz nie chcę by wszyscy słyszeli głośniej odgłos zmywanych naczyń niż mnie samego :)
    2. Dźwięk dobrze by był na przynajmniej dobrym poziomie (słucham głównie metalu, rocka, czasem coś klasycznego, czy tam jakichś orkiestr :), gry typu Warthunder, Warframe, Conan Exiles, Destiny 2, Dragon Age III)
    3. Bezprzewodowe z możliwością sparowania dwóch urządzeń. Chciałbym łączyć się z PC i telefonem jednocześnie.
    4. Jeżeli chodzi o wygląd, to najbardziej mi się podobają te Bose.

No, a jeżeli nie da się spełnić punktu 1 2 i 3 jednocześnie, to fajnie jakby chociaż dało się spełnić 1 i 2, ale by słuchawki wytrzymały jednak te kilka ładnych lat...

Widziałem że tu czasem pytacie więc uprzedzam - użytkowane będą głównie 4h dziennie, w niektóre dni nawet po 12h.

0 0