Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony SLT-A65V - Aparat nie zapisuje zdjęć na karcie SD i nie robi zdjęć

Xyui 31 Jul 2018 22:47 615 0
    Xyui
    Level 1  
    W czasie robienia dzisiaj zdjęć, aparat w pewnym momencie nie robił zdjęć, tylko się ustawiał ale nic nie robił. Gdy próbowałam nagrać to wyświetla się komunikat coś w stylu: nie można wykonać operacji, zdjęcia są zapisywane. Teraz już dokładnie nie sprawdzę ale na zdjęciach jest, całe czas migała lampa czerwona i ta rączka się wyświetlała z ostrzeżeniem,, na zdjęciu powinno widać, a zdjęć nie wyswietlało, chciałam zobaczyć zdjęcia jakie zrobiłam, ale czasem wgl się nie otwierało a czasem był napis: przetwarzanie. Czekałam ale nic się nie działo więcej. Później wyciągałam baterie, wymieniałam na inną, kartę sd wymieniłam, w ustawieniach chciałam zresetować tam system ale nie znalazłam tego w menu, chyba że coś przeoczyłam. Było tylko formatowanie karty. Nic to nie dalo. No i już na końcu włączyłam ponownie aparat i chciałam spróbować nagrać coś, gdy już naciskałam start nagrywania, to wywaliło błąd systemu i tyle. Teraz odczekalam, napisałam to wszystko i wtedy następnie włączyłam aparat, to no nie wiem, zdjęcia się normalnie robiły i zapisywały, wszystko działa poprawnie, tylko co mogło być przyczyną, tego nie wiem, mógłby ktoś pomóc? Jeszcze nie wiem, czy to mogłoby być to, cały czas na słońcu z nim pracuję. I aparat nie miał kontaktu z wodą, nie spadł, cały czas wisiał na szyi i robiłam nim zdjęcia cały dzień.