Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens KG49NAI30 - Jak odblokować panel sterowania w lodówce?

Werax23 01 Sie 2018 21:48 246 4
  • #1 01 Sie 2018 21:48
    Werax23
    Poziom 1  

Jak wyłączyć funkcję lock na panelu sterowania? Jest cały czas włączona i nie mogę zmienić temperatury?

0 4
  • SterControl
  • #2 02 Sie 2018 08:26
    antek1cza
    Poziom 30  

Witam

Werax23 napisał:
    Jak wyłączyć funkcję lock na panelu sterowania?
    Nie znam tego modelu ale proponuję :
    1. Jak nie ma instrukcji to poszukać tutaj https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/serwis/wsparcie/instrukcje-obslugi
    2. Czasami daną funkcję można włączyć lub wyłączyć trzymając przez kilka sek. przycisk.
    3. Jak wyżej nie pomoże to napisać bezpośrednio do serwisu Siemensa e-maila z tym problemem - może to być najszybsze rozwiązanie.

Pozdrawiam

0
  • SterControl
  • #3 06 Sie 2018 11:55
    Prymciol
    Poziom 9  

Werax23 napisał:
    Jak wyłączyć funkcję lock na panelu sterowania? Jest cały czas włączona i nie mogę zmienić temperatury?

U mnie wystarczy dotknąć i przytrzymać przycisk Lock, po kilku sekundach blokada znika.

0
  • #4 04 Paź 2018 23:51
    Vivka26
    Poziom 1  

Prymciol napisał:
    Werax23 napisał:

U mnie wystarczy dotknąć i przytrzymać przycisk Lock, po kilku sekundach blokada znika.

Mam ten sam problem niestety lock nadal się świeci mimo że kilka krotnie przytrzymałam przycisk

0
  • #5 05 Paź 2018 09:56
    Prymciol
    Poziom 9  

Kurcze, jak przyjadę popołudniu do domu to się upewnię jak to dokładnie u mnie wygląda.

0