Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wiertarko-wkrętarka do ~ 600 zł

02 Sie 2018 12:28 1881 3
  • Poziom 9  
    Witam!
    Słuchajcie potrzebuję pomocy w wyborze solidnej wkrętarko-wiertarki akumulatorowej. Zakres prac to dom - wykończenie, remont, prace takie jak budowa altanki. Ogółem praca w drewnie i czasami w metalu. - wywiercenie otworu w arkuszu blachy albo płaskowniku itp.
    Poszukuję takiej, która na starcie będzie miała dwa akumulatory, Li-ion oraz moc min. 14V. Sam wpadłem na taką:

AEG BSB18G2-LI-152C 18V

ale nie wiem co o niej myśleć, czy warto przekroczyć budżet dla niej? w domu żonie kiedyś kupiłem suszarkę do włosów AEG i każda koleżanka pyta się o model bo też taki chce, podobnie z pralką, mała bez wi-fi srifi a bezkonkurencyjna w swojej cenie po dziś dzień.

Lub: Alledrogo 100 zł za cały zestaw ale sądzę, że tu działa zasada "zapłacisz taniej, kupisz dwa razy"

Co możecie mi doradzić ?
  • Poziom 11  
    Witaj!

Jak chcesz nią wiercić dużo to polecam z uchwytem samozaciskowym, tylko nie kiedy ciężko coś rozsądnego znaleźć w tej cenie. Co do AGE dużo tego mają w marketach, mają dobre produkty ale i też liche.

Z wkrętarek to głównie Makita, Bosch, Hitachi, DeWalt, Metabo.

Dla mnie głównie się liczy jak leży w ręku (tu też jest ważne aby dobrać optymalna wagę) i działanie, start i hamulec.
  • Poziom 28  
    Jeśli chcesz porządne, to nie będzie tanio. Jeśli chcesz tanio to nie będzie porządnie... :)
    Ten AEG, wydaje się być ok, lecz aku 1.5Ah będziesz ładował co 5 minut, bo szybko będą padać. Polecam coś w większą pojemnością i markowe. Myślę, że tutaj dobrym pomysłem byłoby kupno używanego sprzętu i nawet jeśli coś jest z nim nie tak, to serwis przywróci urządzenie do łądu, z chińczykami nie wiadomo co będzie...
    Na OLX wisi DDF456 z dwoma aku 3Ah, może warto sprawdzić.