Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator Xblitz GO - aktualizacja

04 Sie 2018 18:56 3048 12
  • Poziom 13  
    Witam

Zabrałem się za aktualizację firmware kamery Xblitz GO i po operacji zauważyłem, że użyłem pliku dla kamery Xblitz GO SE (wygląd ten sam - to mnie trochę zmyliło). Teraz kamerka wyświetla (nie nagrywa) tylko obraz bez żadnych ikon na ekranie, nie reaguje na żadne przyciski. Czyżbym uwalił sprzęt ?

Kamerki różnią się m.in. czipsetem:
    Xblitz GO ma Novatek NTK 96650 a Xblitz GO SE ma NTK 96658.

Nie mogę także wgrać tego poprawnego firmware tzn. po wrzuceniu karty z poprawnym firmware dioda miga kilka razy (tak jak pisze producent na swojej stronie) i kamera się włącza ale jest bez poprawy - tylko obraz.
  • Poziom 2  
    Gdzie w necie znalazłeś plik upgrade do rejestratora Xblitz GO SE?
  • Poziom 13  
    Na stronie producenta ale patrząc teraz strona jest nie dostępna.
  • Poziom 2  
    U producenta nie widzę aktualizacji oprogramowania. W ogóle w necie nie ma informacji aby upgrade był dostępny.
    Podłączyłem rejestrator Xblitz GO SE do kompa i nie został wykryty.
    Kartę pamięci musiałem bezpośrednio podłączyć pod laptopa.
    Czy z kompa można się podłączyć do rejestratora aby podejrzeć kartę pamięci?
  • Poziom 13  
    USB w kamerce jest chyba tylko do ładowania.
  • Poziom 11  
    Xblitz GO SE !!!

Aktualizuje sie poprzez karde Sd formatuje sie ja na FAT Wrzuca na nia firmware. Pozniej na wylaczonej kamerce podlaczasz zasilanie nastepnie wylaczasz urzadzenie, wkladasz karte sd z firmware i naciskasz 1 power i czekasz az sie sama wlaczy. Nastepnie formatujesz karte w urzadzeniu. Plik nie moze zostac na karcie poniewaz przy ponownym wl. znow bedzie sie aktualizowac i tak w kolko.
    U mnie sama aktualizacja trwala jakies 2min.

SPRAWDZ 5x ZANIM ZMIENISZ SOFT BO BYC MOZE MASZ JUZ NOWSZY !!!

Firmware dolaczam do postu.
    ver. XBLITZ-20180111ZXCI
  • Poziom 3  
    [quote="pavcior"]Xblitz GO SE !!!

Kolego skąd wziąć najświeższy firmware do XBLITZ Go Se?
    Kupiłem nową kamerkę i miałem tam wersję 20180607ZXCI.
    Zastąpiłem ją wersją, którą tutaj wkleiłeś - 20180111ZXCI.
    Nie mam jednak pewności czy to faktycznie nowsza wersja :)
  • Poziom 11  
    [quote="beatfanatic81"]
    pavcior napisał:
    Xblitz GO SE !!!

Kolego skąd wziąć najświeższy firmware do XBLITZ Go Se?
    Kupiłem nową kamerkę i miałem tam wersję 20180607ZXCI.
    Zastąpiłem ją wersją, którą tutaj wkleiłeś - 20180111ZXCI.
    Nie mam jednak pewności czy to faktycznie nowsza wersja :)

Nie rozumiem po co zmieniales skoro miales nowszy. Swoja droga, az dziwne ze udalo sie wgrac starsza wersje.
  • Poziom 3  
    [quote="pavcior"][quote="beatfanatic81"]
    pavcior napisał:
    Xblitz GO SE !!!

Nie rozumiem po co zmieniales skoro miales nowszy. Swoja droga, az dziwne ze udalo sie wgrac starsza wersje.

o nie czyli zastąpiłem nowszy starszym :( mój błąd. zasugerowałem się numeracją. myślałem,że ten z forum jest świeższy.
  • Poziom 11  
    Ostatnio wyslalem do nich (Xblitz Polska) zapytanie o podesłanie najnowszego softu do Xblitz Go Se i taka oto otrzymalem odp. :

Cyt.
    "Niestety zgodnie z polityką firmy nie udostępniamy klientom oprogramowania.
    Istnieje możliwość instalacji aktualizacji oprogramowania w naszym serwisie.
    W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt z naszym działem wsparcia:

adres email support(malpa)kgktrade.pl lub reklamacje(malpa)kgktrade.pl
    numer telefonu : 12 315-53-10

Z wyrazami szacunku,
    KGK TRADE
  • Poziom 3  
    No to nieźle... Dzięki wielkie kolego za szybką odpowiedź.
    Szkoda,że nie ma jakieś oprogramowania Xblitza (tak jak np. w Garminie), że podłączasz i aktualizuje do najnowszej wersji.
  • Poziom 11  
    beatfanatic81 napisał:
    No to nieźle się wkopałem... Dzięki serdeczne kolego za szybką odpowiedź.
    Też do nich napisałem ale pewnie dostanę taką samą odpowiedź. Szkoda,że nie ma jakieś
    oprogramowania Xblitza (tak jak np. w Garminie), że podłączasz i aktualizuje do najnowszej wersji.

Byc moze kiedys cos takiego bedzie, jak narazie trzeba liczyc na serwis lub kogos madrego kto zgra soft z urządzenia i tutaj udostępni go jako aktualizacja ;)
  • Poziom 3  
    odp. z serwisu

nie udostępniamy oprogramowania do naszych kamer. Wszelkie aktualizacje instalowane są wyłącznie w postępowaniu reklamacyjnym kamer.
    W tym przypadku wersje oprogramowania różnią się wyłącznie partią dostaw kamer