Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG GALAXY S8+ Jak odblokować nie znając hasła

04 Sie 2018 19:48 1743 5
  • Poziom 2  
    Cześć, otóż mam problem. Moja dziewczyna ma samsunga s8 + i jej 7-letnia siostra grając na komórce zaczęła bawić się ustawieniami i zmieniła hasło przez co teraz nie potrafimy odblokować telefonu (młoda nie pamięta nowego). Moje pytanie brzmi czy istnieje jakiś sposób na odblokowanie telefonu bez utraty danych ?
  • Poziom 26  
    W domowym zaciszu nie ma takiej możliwości, jedynie serwis dysponujący odpowiednim sprzętem.
  • Poziom 31  
    Jakimze to sprzetem dalo by sie odblokowac zaszyfrowanego S8+ (wersja na nasz region, z exynosem) z aktywowanym FRP i wylaczonym odblokowaniem OEM? Na ta chwile nie znam zadnego (celowo pomijam ewentualnie proby silowego lamania hasla za pomoca np OTG bo ze wzgledu na limity w nowych softach metoda jest duzo mniej uzyteczna) a ciekawy jestem bo czesto ta formulke widze.

Czasem trzeba zwyczajnie powiedziec, ze w danej chwili pozostaje jedynie reset, choc oczywiscie chetnie dam sie wyprowadzic z bledu bo moze jakis "update" mnie ominal.
  • Poziom 26  
    Faktycznie, pośpieszyłem się z odpowiedzią, android do 6.x urządzeniem xpin clip.
  • Poziom 2  
    Czyli mam rozumieć ze nie ma możliwości odzyskania danych?
  • Poziom 31  
    Wg mojej wiedzy, na dzien dzisiejszy nie. Kiedys byla opcja zmiany kodu po zalogowaniu sie na konto google na komputerze, ale z tego co widze aktualnie jest tam tylko wymazanie danych. Pozostaje albo probowac samemu wpisywac kody liczac sie z tym, ze kazda kolejna proba bedzie wymagala odczekania wiekszej ilosci czasu, pozostawienie telefonu az pojawi sie jakas alternatywna opcja albo reset i uzywanie go dalej i nadzieja, ze co to potrzeba przywroci sie z "chmury".