Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

"Nie" Aktywna antena dachowa SNAP-ROKA

Srelu 04 Sie 2018 23:47 216 5
  • #1 04 Sie 2018 23:47
    Srelu
    Poziom 10  

Witam zakupiłem na pewnej aukcji antenę. Zacytuję część opisu.
    "Antena posiada wbudowany wzmacniacz. Jest to antena aktywna. Wymaga zasilania poprzez wewnętrzną żyłę kabla antenowego. Przy współpracy z radiem fabrycznym nie wymaga separatora antenowego. Przy współpracy z radiem niefabrycznym wymaga separatora antenowego."
    Nie był bym sobą gdybym nie zajrzał do środka co ona tam ma.
    Chyba nie będę złośliwy jak wystawię porządnego NEGATYWA?

0 5
  • #2 05 Sie 2018 00:31
    Grzegorz740
    Poziom 29  

Masz rację. Daj porządnego negatywa. Bo ja się nie dopatrzyłem żadnego wzmacniacza oprócz dwóch kondensatorów.

No chyba ,że jest ukryty miniaturowy wzmacniacz we wtyczce w co bardzo wątpię.

0
  • #3 05 Sie 2018 00:46
    zworys
    Poziom 32  

Oj tam oj tam gdzieś przy montażu im ten wzmacniacz zaginął.... A serio to po prostu przekręt - pytanie tylko czy sprzedawca jest tego świadom...

0
  • #4 05 Sie 2018 01:19
    Srelu
    Poziom 10  

Po przejrzeniu pozostałych aukcji stwierdzam że sprzedawca całkowicie świadomie oszukuje kupujących. Na innej aukcji sprzedaje identycznie wyglądającą antenę o ok. 20zł droższą z identycznym opisem (1:1) różniącym się jedynie zdjęciem przedstawiającym płytkę wzmacniacza.

0
  • #5 05 Sie 2018 07:06
    BC109B
    Poziom 32  

Coś więcej chcesz wiedzieć poza tym, że antena jest nieaktywna czyli pasywna?

0
  • #6 14 Sie 2018 09:45
    Srelu
    Poziom 10  

Dodam jeszcze ze kupiłem ją od użytkownika AUTORADIO_LODZ którego serdecznie pozdrawiam.

0