Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] CAME BX74 Strong napęd bramy przestał działać

05 Sie 2018 17:59 555 2
 • Poziom 8  
  Witam .
  Potrzebuję pomocy,chciałem dziś wyregulować listwę zębatą bo trochę "skrzypiała" w trakcie pracy i po wszystkim oparłem się o słupek bramy gdzie zamontowana jest lampa ,nie wiem czy za bardzo naciągnął się kabel od lampy czy coś innego bo nagle wszystko staneło w miejscu...po zdjęciu obudowy wypadła karta radiowa którą z powrotem włożyłem na miejsce, ale nadal brak reakcji, czy teraz muszę ponownie programować piloty? dodam że napęd działa nieprzerwanie od 7 lat,sam to montowałem i do dziś nic się nie działo, co robić ?

  Dodano po 43 [minuty]:

  Jak na razie znalazłem rozwalony bezpiecznik 5A ,jaka mogła byc przyczyna że się spalił, mam nadzieję ze po wymianie wszystko ruszy ale to dopiero jutro...

  Dodano po 33 [minuty]:

  Nie dawało mi to spokoju, podmieniłem bezpiecznik na chwile z innego napędu od garażu 6A myślę że nie zaszkodzi:) i na szczęście wszystko działa, tylko z jakiego powodu zrobiło się zwarcie czyżby ten kabel od żarówki mógł to uczynić ?fakt faktem jest dosyć nie typowy bo taka prowizorka na kablu po którym idzie sygnał do telefonu:).
 • Poziom 8  
  Wymiana bezpiecznika rozwiązała problem:)