Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DEVELOP ineo+ 258 - Nieakceptowalne przejście tonalne.

06 Sie 2018 16:34 330 3
  • Poziom 9  
    Witam,

mam problem z kserokopiarką DEVELOP ineo+ 258. Maszyna jest nowa zakupiona w styczniu. Problemem jest jakość druku. W załączniku przesyłam skan wydruku. Zwrócicie uwagę jak wyraźnie widoczne są tony koloru. Nie jest to jednolite przejście - a powinno być (obok stoi 6 letnia konica minolta c220 która nie ma z tym problemu). Robiłem "gradiadion adjust" i wydaje mi się że lekko wydruk się poprawił, ale to dalej nie jest to. Dodatkowo w moim urządzeniu występuje bug, który charakteryzuje się tym, że nie wyświetla nazw niektórych opcji w service mode. Czy jest ktoś z Was w stanie przesłać mi firmware do ineo+ 258 PL, może zmiana pomoże? Aha dodam, że najgorzej wydruk wygląda przy użyciu sterowników PS (patrz skan), przy PCL jest lepiej, a przy XPS jest w ogóle bez skazy, jednak ja nie mogę używać tych sterowników.
  • Poziom 22  
    Kolego, to jest maszyna do biura a w biurze takie rzeczy są akceptowalne. Ma też trochę inną budowę niż Bizhub C220.
  • Poziom 25  
    Na zaktualizowanym firmware pl też będziesz miał te braki w SM dopiero jak w ustawieniach ogólnych zmienisz język na eng, braki znikną. Co do kolorów bardzo ważne jest wykonanie pełnej procedury uruchomieniowej i ja bym od tego zaczął.
  • Poziom 19  
    Co do FW to nie prawda w najnowszym jest już wszystko ok i nie trzeba zmieniać języka