Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta Bizhub c253 - Bizhub c253 Stan maszyny p6 p7 p8 p9 p21

06 Sie 2018 19:23 840 4
 • Poziom 11  
  Bizhub c253 Stan maszyny p6 p7 p8 p9 p21 i drukuje czyste kartki nawet z testów strony Demo zupełnie nic zadrukowane wychodzi ..
  miał ktoś coś podobnego ? Jakaś podpowiedź ... dziękuje za wszelka pomoc
 • Poziom 21  
  SM s.525; i jeśli nie masz bana na google, to warto z niego skorzystać. Polecam również diagnostykę i kontrolę ATDC. W diagnostyce są bardzo ładnie opisane w/w ostrzeżenia.
 • Poziom 8  
  W trybie serwisowym można przeczytać do poszczególne ostrzeżenia oznaczają (zakładka counter / warning). Przypuszczanie kończą się materiały eksploatacyjne.
 • Poziom 16  
  Możliwy problem z transferem, nie zostaje opuszczony na bębny.
 • Poziom 13  
  Przy problemach z transferem miał by błędy - tam z tyłu maszyny jest czujnik podnoszenia opuszczenia rolek transferowych - jeden dla wszystkich kolorów. z tego co pamiętam była kiedyś modyfikacja o samego pasa - zmodyfikowany był plastik który aktywuje czujnik o którym pisałem wcześniej. na moje oko to masz niepoprawnie wsadzony pas transferowy lub coś nie halo z rolką drugiego transferu. warto też wyczyścić "patch sensory" przy pasie transferowym (te czytające kolory na pasach). kolega Konserwator też może mieć rację, w menu serwisowym można było zmienić że pomimo zużycia materiałów eksploatacyjnych nie będzie komunikatu o ich skończeniu tylko ewentualne warningi - ale wtedy wydruk by się pojawiał.