Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

karta dźwiękowa - Zintegrowana karta dźwiękowa nie działa

07 Sie 2018 13:48 507 10
  • Poziom 4  
    Witam, posiadam płytę główną Asus M5A78L-M LX3. Problem polega na tym że kiedyś podłączyłem starą kartę telewizyjną pci do komputera i o ile wszystko działało z początku to o tyle w pewnym momencie komputer się zresetować i przestał działać dźwięk. Karta jest widoczna i oznaczona jako niepodłączona co robić? spalona? czy co? Windows 10
    karta dźwiękowa - Zintegrowana karta dźwiękowa nie działa
  • Poziom 4  
    a jak go wgrać bo jak wchodzę w aktualizacje sterownika z dysku to pisze że jest już lepszy zaisntalowany znalazłem instalator ze strony asusa to instaluje ale wczoraj instalowałem ten sam tylko pomogło to że w urządzeniach audio był niby działający jak dzisiaj włączyłem rozwiązywanie problemów to mi znikło i jest to co pokazane
  • Poziom 4  
    Dostałem rozszerzenie .rom a system chce .inf
  • Poziom 14  
    Mój błąd - wysłałem zły link. Teraz edytowałem na poprawny. I instalujesz z setupu sterownika. Nie z Menedżera urządzeń.
  • Poziom 4  
    coś link się nie wysłał

Dodano po 34 [sekundy]:

dobra widze i to jest ten który instalowałem

Dodano po 35 [minuty]:

wykrywa niby jest ale nic nie słychać a słuchawki dobre
  • Poziom 14  
    Sprawdź jeszcze w tym panelu "Dźwięk" czy ten głośnik jest włączony.
    W Win 10 masz na pasku zadań obok zegarka ikonkę głośnika. Daj prawym -> Otwórz mikser głośności -> Kliknij na urządzenie jakie masz (głośniki/słuchawki etc) i zaznacz "Użyj tego urządzenia (włącz)" jeśli masz wyłączone.
  • Poziom 4  
    JEST WŁĄCZONY NORMALNIE NA TYM SŁUPKU WIDAĆ ŻE MUZYKA LECI ALE NIE SŁYCHAĆ!!!
  • Poziom 43  
    Działa dźwięk pod bootowalnym linuxem?
  • Poziom 5  
    kubolot33123 napisał:
    JEST WŁĄCZONY NORMALNIE NA TYM SŁUPKU WIDAĆ ŻE MUZYKA LECI ALE NIE SŁYCHAĆ!!!

Ma pewno podłączyłeś do poprawnego złącza na karcie?
    Słuchawki sprawne nie uszkodzona końcówka? - sprawdz na smartfonie lub innym urządzeniu.
    Nie ma wykrzykników w menadzerze urządzeń?