Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przeskakujący obraz kamery Dahua

07 Sie 2018 20:33 366 3
  • Poziom 8  
    Cześć.
    Po roku czasu zaczął się problem z zestawem monitoringu firmy Dahua. Zestaw składa się z 4 kamer (HDCVI Dahua HAC-HFW1100RMP-S3) oraz rejestratora (DHI-HCVR4108HS-S3). Obraz na jednym z wejść (nr 4) wyświetla (co ok. 2 s) obraz z pozostałych kamer z niebiesko czerwonymi śmigami. Po zmianie z działającej kamery na wejście nr 4 sytuacja się powtarzała, stwierdziłem że problem jest z wejściem i podłączyłem sprawną kamerę na wejście 5, wszystko działało przez około 2 tyg. Jednak teraz problem wrócił, tym razem na wejściu 5. Kamery podłączone na UTP.
    Szukałem trochę w sieci, ale nie znalazłem żadnej odpowiedzi na mój problem z kamerami. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 37  
    Witam.
    Czy w chwili obecnej przełączenie kamery na inne niewykorzystywane wejście również powoduje wystąpienie problemu?
    Nie wspominałeś o tym w poście, więc spytam - podmieniałeś zasilacz rejestratora?
    Pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Aktualnie nie mam tam dostępu. Nie sprawdzałem zasilacza bo wszystko działało gdy wykorzystałem inne wejście, a na starym były te zakłócenia, stwierdziłem że coś z wejściem. Co ciekawe, teraz w nocy jest ok.
  • Poziom 39  
    hannibal90 napisał:
    Co ciekawe teraz w nocy jest ok

Może za dnia jeśli kamery są na zewnątrz w pełnym słońcu się przegrzewa coś i przez to takie problemy.