Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka indesit IWSC51052 - zawieszona, jak zrobić reset

trulisiovva 08 Sie 2018 07:29 273 1
  • #1 08 Sie 2018 07:29
    trulisiovva
    Poziom 1  

Pralka indesit IWSC51052 . Włączyłam wczoraj o godzinie 21 pranie na program trzeci. W trakcie prania, na początku chciałam wyjac jedna rzecz bo bardzo obijała sie w pralce i bałam sie ze podczas silniejszego wirowania stłucze mi szkło albo coś. Wyłączyłam pralkę w trakcie prania z prądu... Wiem, to błąd. I tak nie dało sie wyjac. Potem pralka nie miała podświetlonych wybranych opcji i do 3ciej w nocy robiła cały czas to samo. Nie pobierała wody, a tylko kręciła kilka powolnych obrotów co chwile, No po prostu sie zacięła. Ta pralka jest zupełnie nowa, błagam, powiedzcie ze nie musze nic kupować i da sie ją zresetować. W poprzednich postach widziałam, ze niektórzy polecają na więcej niż 10min wyłączyć z prądu, bo pralka nie ma pamięci czy coś. Teraz w pracy nie wiem co dalej jeśli to nie podziała? Czy jest możliwość resetu?

0 1
  • #2 08 Sie 2018 09:14
    Kenworth 18
    Poziom 31  

Witam.
    Jeśli chce Pani wyjąć część wsadu w trakcie prania to należy wcisnąć Pauzę i poczekać aż pralka odblokuje drzwi i dopiero wyjmować.
    Niech Pani spróbuje nacisnąć start + klawisz on/off i tak trzymać przez około 10 sekund.
    Oczywiście w tym czasie pralka musi być podłączona do zasilania.
    Jeśli to nie pomoże a jak Pani napisała urządzenie jest nowe to pozostaje już tylko skontaktować się z serwisem gwarancyjnym.

1