Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestracja samochodu z DE -

pacak24 08 Sie 2018 10:16 195 2
  • #1 08 Sie 2018 10:16
    pacak24
    Poziom 10  

Witam piszę bo mam od ponad roku VW Passata zakupionego w Niemczech i jestem jego właścicielem i jest na Niemieckich blachach ja teraz zjezdzam do Polski i chcialbym zarejestrować go na polskie blachy i tu pytanie co mam robic krok po kroku aby go przerejstrowac na pl.
    I chciałbym założyć w nim gaz czy jest to jakos mozliwe przed rejestracja samochodu aby założyć jest to VW Passat B5 silnik 2.5 170 koni.

0 2
  • #2 08 Sie 2018 11:11
    andrzej20001
    Poziom 43  

Umowa kupna-sprzedaży , przegląd ,akcyza i do WK. Blachy zdajesz też w WK. Jak auto jest na ciebie w de to spytaj w swoim WK po w PL.

0
  • #3 16 Sie 2018 05:33
    Manardor
    Poziom 5  

Więc tak umowa kupna sprzedazy brif czyli przeglad 2 cześci dokumentu pewnie bd musiał to przetlumaczyć bd musiał też zrobic przeglad w polsce bo mysle ze ten niemiecki Ci na pewno nie uznaja nawet jesli by byl jeszcze na rok wazny i oplata akcyzy teraz oplaca sie to w skarbowce tylko przed tlumaczeniem papierow spytaj sie w wydziale czy musisz to robic bo niektore WK jesli papiery sa unijne nie wymagaja tlumaczenia powodzenia a i jak zaplacisz akcyze to musisz czekac przynajmniej te 3 dni zeby przyszlo do WK na komputer te papiery bo Ci na dowod wplaty nie zarejestruja Powodzenia

0