Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Spawarka inwerter MacAllister MMA/TIG 250A - informacje o budowie spawarki.

filu 09 Aug 2018 07:37 2643 3
    filu
    Level 16  
    Czy posiada może ktoś z kolegów serwisantów informacje (a najlepiej zdjęcia) jak zbudowana jest ta spawarka. Na jakich elementach ? Jaki schemat jest do niej(czy podobny jak w Dedrach). Czy nie ma jakiś niespodzianek w środku ?.
    Zastanawiam się nad kupnem a ważna dla mnie jest możliwość późniejszej naprawy.
    Po wadze urządzenia 8.5kg wnioskuje że jest to raczej solidna konstrukcja.

Opis spawarki :

MacAllister MMA/TIG 250A

Prąd spawania 30 - 250 A
    Cykl pracy 20% - 250 A; 60% - 144 A; 100% - 112 A
    Informacje dodatkowe: wyjście dla prądu stałego; tranzystroy IGBT; praca z prądem stałym; zabezpieczenie przed przegrzaniem; funkcja hot start; funkcja anti-stick; funkcja arc force
    Waga: 8.5kg
    Cena: 500zł
    Spawarka inwerter MacAllister MMA/TIG 250A - informacje o budowie spawarki.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    berthold61
    Level 25  
    Ja mam tą spawarkę od roku czasu ale nic więcej o bebechach napisać nie mogę bo nie wiem co tam siedzi ale działa bardzo dobrze do tego stopnia że blaszki 0,5mm daje rady spawać a ja spawaczem jestem od czasu kupna tej spawarki czyli żadnym , spawałem też rury grubościenne 1cm i spaw o dziwo elegancko wychodzi , pierwsze trzy roli drutu kupowałem samoosłonowe ale do bankructwa bym z tym doszedł więc kupiłem zwykły 5 kilowy drut i butlę na co2 ośmio litrową i teraz to jest to .
    berthold61
    Level 25  
    No faktycznie podobnie to wygląda , ja mam migomat . przepraszam