Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MTD - Traktorek kosiarka MTD RS 115/96 sprężyna

09 Sie 2018 10:53 2847 11
  • Poziom 14  
    Witam poratuje ktoś zdjęciem lub jakimś obrazkiem z manuala (ja nie znalazłem) gdzie ma być zamontowana sprężyna (pojedyncza ) dolna od kosiska(decka) ? Ściągałem całe kosisko i ona wypadła i za nic nie mogę znaleźć gdzie była zamocowana a sezon koszenia w pełni ...
  • Poziom 14  
    To nie to, mam inne kosisko chyba starsze bez tej osłony od góry i na decku/kosisku nie było i nie ma żadnych mocowań na sprężynę napinacz. Zdaje mi się że ta sprężyna ma ciągnąć całe kosisko do tyły.
  • Poziom 14  
    PICIA napisał:

Nie wiem czy ktoś czytał mój pierwszy post, powtarzam nie znalazłem w katalogu miejsca na tą sprężynę dlatego prosiłem o zdjęcie , umiem korzystać z wyszukiwarek w tym google . Wydaje mi się że przy kosisku ma być zahaczona o stelaż do którego przychodzi kosisko przynajmniej tam jest taka śruba lecz nie znalazłem miejsca z tyłu przy napędzie kół gdzie ma być a na pewno logicznie myśląc to w tą stronę powinien być naciąg.
  • Poziom 1  
    Mam ten sam problem
    wypadła sprężyna kosiska i nie wiem gdzie zahaczyć z tyłu bo to starszy model. proszę o pomoc.
  • Poziom 2  
    Czy ktos posiada rozwiazanie? Przy zmianie paska również mi spadła i nie wiem gdzie ją zachaczyć.
    Mtd rs 120/96
  • Poziom 15  
    Jak podniesiesz fotel powinna być na siedzeniu naklejka z pełnym nr traktorka po tym powinieneś znaleść
  • Poziom 14  
    Ja wkręciłem śrubę w dyfer bo było miejsce i o nią zahaczyłem.
  • Poziom 2  
    Udalo mi sie ogarnac temat.
    Jeden koniec sprężyny przychodzi do stelaża do którego mocowane jest kosisko, od spodu jest tam śruba 8 i do niej mocujemy, a drugi koniec mocujemy do specjalnie wygiętego drutu w kształcie znaku zapytania "?" ktory zachacza sie o rowek w dyfrze.

Jesli ten drucik spadnie bez naszej wiedzy, to nie wiadomo jak to złożyć heh.

Moze komuś na przyszłość sie przyda takie info.
  • Poziom 11  
    MTD - Traktorek kosiarka MTD RS 115/96 sprężyna MTD - Traktorek kosiarka MTD RS 115/96 sprężyna

Dla potomnych wrzucę o co chodzi.

Dodano po 2 [godziny] 2 [minuty]:

To skoro już tu zawitalem,czy już ktoś z was wymieniał pasek napędu kosiska? Jaki kupowaliscie i gdzie?
  • Poziom 14  
    Ja wymieniałem kilka razy, oryginału nie opłaca się kupować , przynajmniej u mnie , kupuje paski w sklepie z częściami rolniczymi o ile się nie mylę B1750 ale nie jestem pewien, wymiana raz na 2 lata cena coś koło 15zł.