Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Golf 4 1.6 śr zczytywanie pinu - Czy VAG Commander zczyta pin z licznika immo

Lokson2703 09 Aug 2018 18:06 1074 6
    Lokson2703
    Level 2  
    Witam mam problem kobieta zgubiła jedyny kluczyk do golfa 4 1.6 sr 98r. Słyszałem że w tym sterowniku nie można zczytac kodu PIN z licznika do zaprogramowania drugiego kluczyka, czy wyłączyć immo. Przymierzam. Się do kupienia jakiegoś interfejsu właśnie w tym celu i chciałbym być pewny. Ewentualnie moglibyście polecić jakiś interfejs do domowych użytków.? Z góry dziękuję za info.
    I jeszcze dodatkowe pytanie czy da radę podłączyć vag commandera bez kluczyka jeśli zapłon puszczę na krótko?
  • Helpful post
    spinacz
    Level 41  
    Kolego jak ty chcesz jakiś zapłon puszczać na krótko przy zabawie z immo to już lepiej nie kombinuj i niech ktoś Ci to zrobi.

Dodano po 19 [minuty]:

Ok zgadza się immo siedzi w zegarach. Masz już jakikolwiek sprzęt?
    Lokson2703
    Level 2  
    Nie mam zastanawiam się nad interfejsem gerantz super commander 2.9. Nawet stacyjki drugiej jeszcze nie mam. Mam zwykłego vaga ale ale on nie ruszy z komanderem

Dodano po 4 [minuty]:

Start stop sobie zrobić? :D
  • Helpful post
    spinacz
    Level 41  
    Kolego a co ma stacyjka do immo ?
    Lokson2703
    Level 2  
    No bo ja wogole nie mam kluczyka dlatego mówiłem o zapłonie na krótko zdejmując Odrazu stara stacyjke akurat bębenek w drzwiach jeden do wymiany komplet kupić i wszystko w temacie
  • Helpful post
    spinacz
    Level 41  
    Kluczyk można dorobić do stacyjki i będzie wszytko pasowało do wszystkich zamków w oryginale.
    Druga rzecz dopisać nowe klucze po wcześniejszym odczytaniu PIN bądź emulator i po temacie.
    Lokson2703
    Level 2  
    Wszystko Jasne dopisanie kluczyka. A w dorabianie kluczyka po wkladzie stacyjki to będzie zbędny koszt lepiej ja zmienić odrazu razem z zamkami ponieważ do drzwi był inny kluczyk fakt nie napisałem tego wcześniej.