Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Kupie ebr67820001 / eax62076601 modul do LG z-sus

Matrycertvelectronic 10 Aug 2018 09:34 915 5
    Matrycertvelectronic
    Level 2  
    Witam kupie sprawny modul z-sus o oznaczeniach
    ebr67820001 / eax62076601 do modelu tv 60Pz750
    Wiem ze chodzily tez w innych modelach tv
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Eps-Serwis
    Level 9  
    Witam.

mam cały zestaw nowy fabrycznie z LG Z-sus, Y-sus, t-con, koszt z wysyłką kurierską 230 pln jak Pana zainteresuje ta oferta proszę o kontakt. niestety ze względu na to iż brałem komplety z LG to ich nie rozdzielam

Pozdrawiam

Sebastian
    Matrycertvelectronic
    Level 2  
    Witam jestem zainteresowany kupnem bardzo Prosze o podanie numeru telefonu w celu uzgodnienia transakcji
    lipon.68
    Level 1  
    kupię zsus eax62076601 ebr67820001
    ciesla
    Level 24  
    Uwaga na osobę o nicku matrycertvelectronic to oszust który wysyła co innego niż chcemy i nie odpowiada na maile a po kontakcie telefonicznym w słuchawce ciągle włącza się poczta głosowa. Proszę nie kupować u tej osoby oraz w żadnym wypadku nie płacić z góry. O całej sprawie poinformowałem już odpowiednie służby.
    ciesla
    Level 24  
    Witam. Uwaga!!!Ten sam oszust grasuje teraz na olx i podaje się jako serwisant RTV.

https://www.olx.pl/oferta/qled-tv-curved-4k-m...izorow-CID99-IDxhtPx.html#f3fb141acb;promoted

Przestrzegam wszystkich!!! Nie dajcie się nabrać na jego ogłoszenia bo zostaniecie bez pieniędzy. Wielki apel do organów ścigania aby zająć się tą sprawą ponieważ jest wiele poszkodowanych. Wszyscy poszkodowani którzy dotąd nie zareagowali, zgłaszajcie sprawę na Policję!