Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Połączenie dwóch anten dvb-t

Vester11 10 Aug 2018 11:04 690 6
    Vester11
    Level 5  
    Witam, chciałbym się was zapytać gdzie lepiej postawić antenę pokojową ? To jest ta antena https://m.euro.com.pl/anteny/reinston-ean001.bhtml . Moja obecna antena jest ustawiona na szafce telewizyjnej nad telewizorem szafka ma jakiś metr wysokości. Antenę mogę też postawić na parapecie przy oknie i nie wiem gdzie będzie lepiej.
    Najbliższy nadajnik jest na Pałacu Kultury i Nauki ja mieszkam na Mokotowie.
    Tommy82
    Level 41  
    Tam gdzie odbiór będzie lepszy. To chyba logiczne. Jak okno nie jest w stronę PKiN to pewnie wiele nie pomoże parapet, ale kto wie sprawdzić zawsze warto.
    Vester11
    Level 5  
    A teraz takie pytanie gdybym jakoś połączył taką starą antenę dpm i tą reinstona to byłby lepszy sygnał i więcej kanałów (wiem o muxach) chodzi mi o to że teraz słabo odbieram nowa tv metro zoom tv wp 1 focus tv a nie odbieram wogóle polsatu super polsatu stop klatki puls tv puls2 atm rozrywka polo tv
    andpol 33
    Level 38  
    A Ty znowu swoje. Miałeś napisane w poprzednim temacie, że antena pokojowa to loteria? Uparłeś się na kupno nowej i masz efekty.
    Vester11
    Level 5  
    andpol 33 wrote:
    A Ty znowu swoje. Miałeś napisane w poprzednim temacie, że antena pokojowa to loteria? Uparłeś się na kupno nowej i masz efekty.
    nie kupiłem jej jeszcze mówię o odbiorze na obecnej antenie
    andpol 33
    Level 38  
    To co chcesz łączyć, jak nie masz anteny? Kup, ewentualnie umów się na zwrot, jeżeli się nie sprawdzi. Zamknąłeś jeden temat bo się robiła sieczka, po czym założyłeś drugi i znowu się robi sieczka.