Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo 2 A 10-70L - Jak zapisywać na karcie SD?

elektromarvel1958 10 Sie 2018 19:34 144 6
  • #1 10 Sie 2018 19:34
    elektromarvel1958
    Poziom 3  

Witam,

Mam tablet Lenovo 2 A10-70L z najnowszą wersją androida na ten tablet czyli Android 6. Mam taki problem jak zapisywać filmy i zdjęcia z aparatu na karcie SD? Aplikacja aparatu nie ma tej funkcji. Zainstalowałem 5 różnych aplikacji do aparatu. znajduję tam opcje do zmiany zapisu ale nie ma tam karty SD ani nawet nie mogę wyjść wyżej niż folder DCIM. Myślałem, że karta jest uszkodzona. włożyłem 3 inne karty z telefonów i to samo. Już nie wiem co zrobić. Ręczne kopiowanie odpada bo chce nagrać jutro ponad 3h w ciągu a na pamięci wewnętrznej tylko 44 minuty mi się mieszczą.

Bardzo proszę o pomoc.

0 6
  • #2 10 Sie 2018 20:06
    Werkalski
    Poziom 11  

Działa. Poszukaj w ustawieniach i będzie wczytywało karte. Teraz jej po prostu nie wykrywa

0
  • #3 10 Sie 2018 20:10
    kokapetyl
    Poziom 43  

Werkalski napisał:
    Działa. Poszukaj w ustawieniach

Przecież autor o to pyta, skoro wiesz, to odpowiedz na pytanie. :D
    Sam mam też Lenovo (inny model) i też nie znalazłem takiej możliwości.

0
  • #4 10 Sie 2018 20:38
    nomudrek
    Poziom 27  

Jest możliwość zmiany miejsca zapisu zdjęć i filmów na karcie SD ale jest to opcja ukryta, sam posiadam tablet Lenovo S8-50L i musiałem się naszukać tej opcji.
    Aby zmienić miejsce zapisu zdjęć należy włączyć funkcję aparatu, trzymać tablet poziomo, pociągnąć palcem w prawo pojawią się ikony wyboru robienia zdjęć lub filmowania a u góry tam gdzie normalnie mamy 3 kropki do przełączania kamer, lampy błyskowej itp, po dotknięciu ikony rozwinie się menu i w zaawansowanych jest opcja zapisu na karcie SD.
    Dodaję zdjęcia jak się dostać do ustawień aparatu.

0
  • #5 11 Sie 2018 07:04
    elektromarvel1958
    Poziom 3  

Zrobiłem tak ale żadnych ukrytych ustawień nie mam :(

0
  • #6 12 Sie 2018 01:34
    Werkalski
    Poziom 11  

Nie masz? To wgraj oprogramowanie i będzie po problemie

0
  • #7 12 Sie 2018 11:33
    kokapetyl
    Poziom 43  

Werkalski napisał:
    Nie masz? To wgraj oprogramowanie i będzie po problemie

JAKIE ?
    Skoro już usiłujesz pomóc (lub tylko chcesz nabijać punkty) to daj konkretną odpowiedź/poradę.

0