Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 6s nie odtwarza się

wojsie8148 10 Sie 2018 19:48 114 8
  • #1 10 Sie 2018 19:48
    wojsie8148
    Poziom 9  

Witam mam problem z odtworzeniem mojego iphone'a. A więc gdy itunes przełączy iphone'a w tryb przywracania to wyskakuje logo jak na zdjęciu i dalej nic się nie dzieje a itunes czeka na iphone'a po prostu rozłącza go tak jak by nie był wgl podłączony do komputera. Prosiłbym was o pomoc?

Iphone 6s nie odtwarza sięIphone 6s nie odtwarza się

0 8
  • #2 10 Sie 2018 20:04
    Werkalski
    Poziom 11  

Nowe oprogramowanie może go uratować.

0
  • #4 10 Sie 2018 20:16
    Werkalski
    Poziom 11  

A co tam masz? Musi pójść nie ma innej możliwości... Chyba, że jakieś dziadostwo pobrane z neta

0
  • #6 11 Sie 2018 07:33
    RafalB

Poziom 25  

Poczekaj do momentu aż wyskoczy błąd iTunes, ten numer błędu pozwoli coś więcej powiedzieć o problemie. Z doświadczenia mogę domyślać się, że wyskoczy błąd 9 ale to nie jest pewnik.

0
  • Pomocny post
    #8 11 Sie 2018 18:44
    apple_iphone
    Poziom 2  

wojsie8148 napisał:
    wyświetla błąd 4005 i w dodatku jak nie idzie pasek postępu wszystko znika z wyświetlacza lecz zostaje podświetlony to samo się dzieje jak jest wprowadzony też w DFU

Nand do przeprogramowania

0
  • Pomocny post
    #9 11 Sie 2018 20:08
    RafalB

Poziom 25  

Odpisałem w prywatnej wiadomości ale może komuś innemu przydadzą się te informacje.

Błąd iTunes 4005 to może być problem z układem pamięci NAND lub jego zasilaniem(przywarcie na zasilaniu) Najczęściej sam układ ma problem(logiczny lub sprzętowy)
    Czasami objaw taki daje też uszkodzony akumulator lub kamery(tyl/przód) lub TouchID
    Warto odłączyć cały panel LCD i podstawić inny akumulator lub zasilić płytę z zasilacza laboratoryjnego i ponowić próbę odtworzenia, a przy okazji zweryfikować pobory prądu przez płytę.

0