Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik centralki do golf 3-Szukam sterownika o dobrym stosunku jakości/cena

10 Sie 2018 22:32 153 3
  • Poziom 3  
    Jaki polecacie sterownik do zamka centralnego? Przekopałem trochę internet ale dużo postów jest już trochę stara i może się zmieniło coś od tego czasu. Szukam sterownik z pilotem najlepiej w formie breloka do Golfa 3 GT. Z tego co się orientuje zamek jest pneumatyczny a przewody do których mam podłączyć centralkę już znalazłem pozostaje tylko kwestia wyboru czy może być pierwsza lepsza czy jakaś konkretna. Macie jakieś wskazówki dotyczące podłączenia albo czy będzie potrzebne coś więcej poza rzeczami które przyjdą z centralką.
  • Poziom 21  
    W Golf 3 można sterować krótkimi impulsami na przewody w wiązce idącej do drzwi kierowcy. Możesz zamontować dowolny sterownik, który będzie sterował plusem. Nie musi być dedykowany do zamka pneumatycznego.
  • Poziom 3  
    Sterownik centralki do golf 3-Szukam sterownika o dobrym stosunku jakości/cena
    Czy taki sterownik będzie się nadawał żeby wszystko działało.
    Można go połączyć z przewodami które wychodzą z drzwi?

Moderowany przez CameR:

Usunąłem link do aukcji internetowej.
    Reg. 3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

• Poziom 21  
    Będzie się nadawał, ale nie umieszczaj tutaj linków do aukcji oraz innych, które wygasają.