Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak podłączyć 5 głośników pod jeden komputer

7hebill 12 Aug 2018 21:25 213 6
    7hebill
    Level 11  
    Witam, mam obecnie 4 monitory aktywne i jeden subwoofer z wbudowanym wzmacniaczem ale ma tylko wejscia na sygnał bez wyjść do głośników. Szukam jakiegoś rozwiązania ale nie do końca wiem czego szukam. Zastanawiałem się nad Behringer U-Phoria UMC204HD ale nie wiem czy jest tam możliwość podłączenia 4 głośników jednocześnie.
    andrew54
    Level 27  
    Karta dźwiękowa 5 lub 7 kanałowa powinna rozwiązać problem, koszt od 20 do 400zł. Frotny możesz zdublować przejściówką jack-2xRCA i masz 4 kanały stereo i kanał basowy z wyjścia sub w karcie.
    7hebill
    Level 11  
    Jakieś karty pod usb polecasz? Komputer mam na mysli laptop ;)
    telecaster1951
    Moderator of Acoustics
    A jak chcesz je podłączyć? Chcesz aby każda kolumna obsługiwała jeden kanał? Bo nie widzę sensu w podłączaniu 4 kolumn do komputera.
    7hebill
    Level 11  
    mam dwie pary głośników normalnych i jeden subwoofer, chcialbym podlączyć jedna parę i druga parę by mozna bylo ewentualnie jedna parę włączyć i wyłączyć jak zajdzie taka potrzeba.
    znalazłem cos takiego Behringer MONITOR2USB ale nie wiem czy warto, moze jest cos lepszego albo tańszego bo nie wiem na ile cena jest adekwatna
    telecaster1951
    Moderator of Acoustics
    Jakie masz te monitory? To ma być do studia, jako odsłuch czy do słuchania muzyki?
    7hebill
    Level 11  
    2x adam s7x
    2x m audio bx5
    sub jakis lipa, bedzie i tak nowy niedlugo

no jako odsłuch ale tez do sluchania muzyki

Dodano po 2 [minuty]:

znalazłem jeszcze Behringer Xenyx Control1USB i nie wiem bo widze jest tez Control2USB i jest drozszy od poprzednika, i nie wiem czy oplacalo by sie kupowac poprzednia wersje bo za Control1USB chca w przyblizeniu na PLNy 433 zl

Dodano po 43 [sekundy]:

za MK2 chca 588 ;)