Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odkurzacz przemysłowy Sparky VC1312MS - Odkurzacz bardzo iskrzy i strzela

13 Sie 2018 17:30 348 2
  • Poziom 3  
    Odkurzacz przemysłowy Sparky VC1312MS - Odkurzacz bardzo iskrzy i strzela
    Witam, nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu więc w razie potrzeby proszę o przeniesienie. Mam odkurzacz przemysłowy Sparky i ostatnio przestał działać. Kolega znalazł przyczynę, był to urwany przewód od szczotki, zostało to połączone zwykłą kostką (nie wiem czy tak można, ale on upierał się że tak). Po tym zabiegu odkurzacz zaczął znów działać ale po paru minutach wytarła się cała szczotka więc kupiłem nowe i zamontowałem tak samo jak on, czyli na kostkach. Po czym silnik zaczął pracować ale strasznie iskrzy i strzela. Rozebrałem wszystko ponownie i okazało sie, że szczotki już są starte do połowy, i dotarły sie już do odpowiedniego kształtu, ale nadal iskrzy i strzela. Oraz powoli działa coraz słabiej, co może być przyczyną? Czy silnik do wymiany?
    20180813_1..009.mp4 Download (25.34 MB) Odkurzacz przemysłowy Sparky VC1312MS - Odkurzacz bardzo iskrzy i strzela20180813_1..031.jpg Download (3.45 MB) Odkurzacz przemysłowy Sparky VC1312MS - Odkurzacz bardzo iskrzy i strzela20180813_1..806.jpg Download (4.17 MB)
    Poprawiłem TONI_2003
  • Poziom 28  
    Raczej śmietnik.Poz artur