Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nardi E 5403 X - pokrętło piekarnika

Leksy88 14 Sie 2018 08:47 147 2
  • #1 14 Sie 2018 08:47
    Leksy88
    Poziom 1  

Niedawno przeprowadziłam się do wynajmowanego mieszkania. Właścicielka siedzi w USA i nie bardzo ogarnia co ma w domu więc nie jest pomocna. W kuchni jest kuchenka gazowo-elektroniczna z logiem firmy "Nardi", opis modelu wg. naklejki to E 5403 X (dołączam zdjęcie). Mój problem to pokrętło od samego piekarnika. Symbole są niewidoczne i nie bardzo wiem jaką ustawiam temperaturę, sporo piekę, więc precyzja temperatury jest dla mnie ważna. Ktoś pomoże?

W internecie nie znalazłam żadnej instrukcji ani nawet zdjęcia podobnego sprzętu :(
    Nardi E 5403 X - pokrętło piekarnikaNardi E 5403 X - pokrętło piekarnikaNardi E 5403 X - pokrętło piekarnika

0 2
  • #2 14 Sie 2018 09:54
    Kenworth 18
    Poziom 31  

Witam.
    Miałem podobny problem z własną leciwą kuchnią Amica i po długotrwałych poszukiwaniach udało się nabyć 2 pokrętła od temperatury i funkcji piekarnika za 60 zł.
    Mimo, że kuchenka była produkowana w Polsce to dostępność tych elementów jest słaba a ceny wygórowane.
    W Pani przypadku może być podobnie lub znacznie gorzej z dostępnością tych pokręteł a w dodatku jeśli to wynajmowane mieszkanie to nie widzę sensu kupowania nowych części.
    Lepszym rozwiązaniem będzie termometr takiego typu i z pewnością znacznie tańszym:
    https://north.pl/promo/termometr-do-piekarnik...cRvroTiCRZzBmhIewk5PFI5G_Fp15esxoC3m8QAvD_BwE
    Na znanym portalu aukcyjnym oferowane są podobne urządzenia i ich cena jest nawet 3 krotnie niższa, jeśli nie odpowiada Pani taka cena to warto tam zajrzeć.

0