Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Rover 420 SDi uk豉d ch這dniczy - Dziwne zachowanie uk豉du ch這dzenia.

15 Sie 2018 16:07 201 4
  • Poziom 12  
    Wczoraj naby貫m samoch鏚 marki Rover 420 2.0 SDi. Niepokoi mnie zachowanie uk豉du ch這dzenia. Normalnie wskaz闚ka dochodzi do po這wy jak pojazd si nie porusza. Jak jad wskaz闚ka jest w 3/4 do temp. wrzenia (nie wiem jak fachowo to si nazywa). Po razu km przy je寮zie normalnej (90 km nie przekraczam) podnosi si do嗆 szybko do czerwonego pola. Jak to widz od razu szukam jakiego miejsca aby stan望 i zgasi samoch鏚, ale przy redukcji temp. na wska幡iku zn闚 spada do 3/4. Czy takie zachowanie jest normalne? Czy mo瞠 jest uk豉d ch這dniczy uszkodzony?
    Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc.
    Pozdrawiam
  • Poziom 43  
    Po pierwsze zobacz czy masz sprawny termostat. One s awaryjne i cuda si dziej.
  • Poziom 12  
    To 瞠 jest woda zamiast p造nu ch這dz帷ego te mo瞠 powodowa szybkie nagrzewanie?

Zauwa篡貫m jeszcze jedno rzecz, ale nie jestem pewny czy tak powinno by. Mianowicie nie mam obiegu wody. Do zbiorniczka wyr闚nawczego wcale nie leci woda z ch這dnicy. Z tego co wiem powinna przewodem wlatywa aby by obieg. Czy si myl?
  • Poziom 12  
    Teraz prawie godzin chodzi na wolnych obrotach. Wskaz闚ka ci庵le sta豉 na po這wie. Kolejn rzecz jak zauwa篡貫m to nieszczelny korek od zbiornika wyr闚nawczego. Woda nim ucieka豉.
  • Poziom 12  
    By貫m wczoraj u mechanika. uszczelka posz豉.