Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

T-mobile - LTE przekierowanie (domena: sso.t-mobile.pl)

radye 15 Sie 2018 19:28 636 1
  • #1 15 Sie 2018 19:28
    radye
    Poziom 1  

Witam

Posiadam modem b525 i od jakiegoś czasu mam problemy z połączeniem/przekierowaniem internetu? Przy próbach otworzenia stron wyskakuje mi powiadomienie o podaniu nr telefonu ( zdjęcie poniżej), i wpisaniu kodu otrzymanego sms-em. Po wpisaniu kodu z sms-a powiadomienie dalej pojawia się przy przeglądaniu stron( do 5 razy dziennie max) . Trochę jest to upierdliwe, ale co najgorsze to to, że przy próbach grania w gry online na xboxie wywala całkowicie internet z konsoli. Panowie z T-mobile nie wiedzą w czym problem i jedyną otrzymaną radą było restart modemu, który nic nie zmienił.
    Z góry dzięki za pomoc.

T-mobile - LTE przekierowanie (domena: sso.t-mobile.pl)

0 1
  • #2 15 Sie 2018 21:13
    KSRhaziel
    Poziom 36  

Mi taka strona pojawia się czasami, gdy włączam modem i nie zdąży on jeszcze się zautoryzować w T-Mobile (tak zakładam), a ja za szybką próbuję otworzyć jakąś stronę. Czekam około 15-20 sekund, po czym odświeżam stronę, która już otwiera się normalnie i nie muszę wpisywać żadnego kodu.

IMHO po prostu rozłącza Cię czasem z Internetem i ta strona pojawia się przy ponownym połączeniu. Gdy ją zobaczyć, spróbuj odczekać 3 minuty, zamknij i ponownie otwórz przeglądarkę. Strona wciąż się pojawia?

0
  Szukaj w 5mln produktów