Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skanery podobne do UNIDEN UBC355CLT

16 Sie 2018 17:39 309 1
  • Poziom 3  
    Dzień dobry, szukam skanera podobnego Unidena UBC355CLT. Zależy mi na tym, żeby skaner był stacjonarny, bo i tak raczej nie będę z nim podróżował. Kwota, jaką chciałbym przeznaczyć to ok. 400 zł. Może być oczywiście i mniej ;-)
    Jeszcze jedno pytanie: czy ma ktoś może tego Unidena, czy jest warty polecenia?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 28  
    Hi.
    Podaruj sobie ten model.
    Szukaj starszego, używanego UNIDENA 9000XLT, lub bardzo fajnego 780 lub 785. Jak trochę poszukasz to kupisz te modele w tej cenie.
    Skaner MUSI mieć banki pamięci. Taki UBC355 ma zaledwie 1 bank definiowany przez użytkownika. Resztę zaprogramował ci już producent co jest bardzo złym rozwiązaniem.
    Wg mnie Uniden 785 ma wszystko co potrzeba do stacjonarnej zabawy w analogowe skanowanie (miałem, każdy wymieniony powyżej skaner - i wiele innych).
    UBC9000XLT ma mankament w postaci braku programowania z komputera - ale obsługa to BAJKA!!! Guziki mają max 2 funkcje - nie musisz grzebać w głębokim menu.
    Obecnie został mi 785 i nie zmienię go długo...