Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Opel astra F - czujnik spalania stukowego.

zenon003 16 Aug 2018 17:55 2661 4
    zenon003
    Level 6  
    Witam. Mam problem z astrą. Silnik X14XE 1.4 16V 97 rok. Świeci mi się check engine i po podpięciu do komputera wyświetla błąd P0325 - obwód sygnału spalania stukowego. Ogólnie silnik pracuje jakby był zdławiony. Gdy wrzucę 2 i obroty przekroczą jakieś 2500 check się zaświeca i już tak zostaje do momentu zgaszenia silnika. Gdzie szukać tu tego czujnika?

Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.Opel astra F - czujnik spalania stukowego.
  • Helpful post
    ociz
    Moderator of Cars
    Ten błąd to skutek złej pracy silnika a nie przyczyna.
    zenon003
    Level 6  
    Czyli czujnik nie jest niczemu winny i działa?

Dodano po 1 [godziny] 52 [minuty]:

Okej znalazłem. Wykręciłem przeczyściłem styki i o dziwo przejechałem kilka km i jest okej. Lepiej się zbiera.
    zenon003
    Level 6  
    Od tamtej pory nie zapalił się ani razu check. Do zamknięcia.