Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nawiew Renault Scenic 1,9 Dci Klimatronik

m.kapala 19 Aug 2018 22:16 633 5
 • #1
  m.kapala
  Level 10  
  Witam,
  podepnę się do tematu: otóż mam przypadek z rezystorem opornicy w climatroniku,rezystory wytrzymują tydzień,wracam do domu wentylator pracuje, gaszę silnik i po np godzinie chcę jechać dalej i wentylator milczy.Dodam że nawet wymieniłem wentylator na mowy Valeo i efekt taki sam a może i mniejszy,bo w środę wymieniony a dzisiaj jest niedziela i już nie działa.Dochodzę do wniosku że jest to chyba celowe działanie wytwórcy aby nabijać kasę .Poprzedni wytrzymał 11 miesięcy pomimo że był stary wentylator.Czy ma ktoś jakieś logiczne wytłumaczenie?
  Moderated By T5:

  Wydzieliłem.
  3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

 • #2
  genek1000
  Level 35  
  Mówimy o Scenicu I czy II ???
  Czy problem na pewno leży w opornicy ???
  Czy wymieniony filtr kabinowy i doloty powietrza są drożne ???
  Jeżeli problem leży w opornicy to może trzeba wydać trochę więcej pieniędzy na towar lepszej jakości :D
 • #3
  m.kapala
  Level 10  
  Witam,
  Doloty mam sprawne,filtry wymieniam dwa razy do roku.Regulatory kupuję do tego samochodu a 200 zł to chyba nie jest mało jak na tydzień pracy.przy nowym wentylatorze.Dodam że cały czas mówimy o Sceniku II z 2006r.

  Dodano po 4 [minuty]:

  Dodam jeszcze że nie ma wpływu na jakość gdyż na regulatorach nie ma napisane kto produkuje więc nie wiaadomo jaka jest jakość produktu.
 • #5
  Strumien swiadomosci swia
  Level 43  
  m.kapala wrote:
  Dodam jeszcze że nie ma wpływu na jakość gdyż na regulatorach nie ma napisane kto produkuje więc nie wiaadomo jaka jest jakość produktu.

  ALbo naprawiasz orginalny albo 200zł co chwila będziesz wydawała na chińskie gów.....o.
  Valeo kosztuje ponad 5 stów.