Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] NEC M230X - Projektor włącza się, a po chwili gdy lampa się na chwilkę zapal

21 Aug 2018 15:26 903 3
  • Level 4  
    Cześć,
    Mój problem polega na tym, że:
    Rzutnik Nec m230x po wcisnieciu przycisku power (przycisk świeci się na niebiesko) rzutnik załącza się i świeci się kontrolka "status" po chwili (około 30 sekund) słychać pstrykanie( włączanie prawdopodobnie lampy) i zapala się na chwilkę dioda "lamp" po ok 3 sekundach pojawia się jakis widok z rzutnika, ale bardzo słabo widoczny (po przystawieniu ręki widać, że swieci) niebieski pulpit rzutnika - przez jakieś 2 góra 3 sekundy, po czym rzutnik wyłącza się (wentylatory przestają działać ) . W tym stanie włącznik rzutnika (przycisk power ) świeci się na pomarańczowo i miga dioda "status" bez przerwy. Próbowałem resetowanie lampę, ale to nic nie daje (power+exit - pilota brak, przyciski na rzutniku) może macie jakiś pomysł jak sprawdzic czy to wina lampy? Ewentualnie jakieś inne sugestie?
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 4  
    Nie spodziewałem się tego, ale działa 😁😁 bardzo dziękuję za pomoc ☺☺ napewno kiedyś się odwdziecze ☺
  • Level 4  
    Nie spodziewałem się tego, ale działa 😁😁 bardzo dziękuję za pomoc ☺☺ napewno kiedyś się odwdziecze ☺

Dodano po 13 [minuty]:

Zastosowałem się do filiku z youtube, który polecił mi jeden z użytkowników forum w poście.