Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Migająca klawiatura w laptopie Lenovo IdeaPad 710S.

Martalenovo 21 Sie 2018 20:57 108 6
  • #1 21 Sie 2018 20:57
    Martalenovo
    Poziom 2  

Cześć, nie znalazłam podobnego problemu a nie wiem co robić. Mam laptopa Lenovo Ideapad 710S i nie wiedzieć czemu dziś po włączeniu klawiatura cały czas miga (podświetlają się i gasną diody). Wszystko inne działa okej. Laptop był zalany jakiś rok temu wodą, ale wszystko wyschło i działało poprawnie. Teraz nie stało się z nim nic, a nagle diody zaczęły synchronicznie migać i nie chcą się wyłączyć. Włączanie i wyłączanie laptopa nic nie daje. Co robić?

0 6
  • #2 21 Sie 2018 20:59
    sosarek

Poziom 43  

Martalenovo napisał:
    Co robić?

Nauczyć się pisać poprawnie stosując znaki interpunkcyjne.
    Martalenovo napisał:
    laptop był zalań jakiś rok temu wodą ale wszystko wyschło i działało poprawnie.

Widocznie do czasu.

0
  • #3 21 Sie 2018 21:14
    Martalenovo
    Poziom 2  

Chciałabym się dowiedzieć czy jest jakaś możliwość włączenia/wyłączenia podświetlenia w inny sposób niż fn+spacja.? Wybacz interpunkcję, ale jestem dość zdenerwowana...

0
  • #4 21 Sie 2018 21:16
    sosarek

Poziom 43  

Skoro był zalany korozja elementów/połączeń może dopiero się uaktywniać.
    Póki co korzystaj z kombinacji klawiszy i oddaj laptopa do serwisu.

0
  • #5 21 Sie 2018 21:23
    Martalenovo
    Poziom 2  

Problem w tym, że wszystkie klawisze działają poprawnie. Podświetlenia też migają wszystkie równocześnie, troszkę jakby coś nie kontaktowało.

0
  • #6 21 Sie 2018 21:34
    sosarek

Poziom 43  

Dopiero teraz widać efekty zalania - chociażby uszkodzone/skorodowane elementy/ścieżki które powodują "miganie".

0
  • #7 21 Sie 2018 22:17
    sylweksylwina
    Red. Komputery FAQ

Jak chcesz by laptop działał, oddaj do serwisu. Jak na razie miga podświetlenie, wyłączyć możesz. Ale jak zrobi się zwarcie to i reszta przestanie działać, lub korozja w innym miejscu zaatakuje.

1