Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault twingo 2 2008r 1.2 - Dmuchawa nie działa.

Kris2031 23 Aug 2018 23:18 4803 2
Relpol
    Kris2031
    Level 1  
    Witam. Mam problem ze swoim twingo 2. Nagle przestała działać dmuchawa od nawiewu nie działa na żadnym biegu zero reakcji. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki są ok. Nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego problemu w twingo 2 generacji. Orientuje się ktoś w czym może być problem? Czy może to być jakiś przekaźnik ? Jeżeli trzeba będzie wyciągać dmuchawe to trudny jest dostęp do niej? Z góry dzięki za jakikolwiek pomoc.
  • Relpol
    marcin.koz2910
    Level 27  
    Sam sobie po części dopowiedziałeś bo jak piszesz sprawdziłeś bezpieczniki i przekaźniki i wg Ciebie są sprawne tak że tam cudów nie ma do sprawdzenia pozostał włącznik, rezystor, okablowanie i silnik dmuchawy.
    Ertede
    Level 10  
    Kris2031 wrote:
    Witam. Mam problem ze swoim twingo 2. Nagle przestała działać dmuchawa od nawiewu nie działa na żadnym biegu zero reakcji. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki są ok. Nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego problemu w twingo 2 generacji. Orientuje się ktoś w czym może być problem? Czy może to być jakiś przekaźnik ? Jeżeli trzeba będzie wyciągać dmuchawe to trudny jest dostęp do niej? Z góry dzięki za jakikolwiek pomoc.

Witam,

Możesz napisać co było przyczyną nie działania dmuchawy.
    Mam ten sam problem. Wszystkie bezpieczniki są oki.