Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Rozwiązanie] Pralka Whirlpool AWOE 8142 - komunikat "d On"

27 Aug 2018 17:09 585 1
  • Helpful post
    Level 1  
    W mojej Whirlpool AWOE 8142 pojawił się komunikat "d On", wszystkie ustawienia pralki tzn programy, regulacja temperatury i prędkość wirowania działają, ale gdy włącza się start, to pralka nie uruchamia się, proces "prania" trwa 10s i wyskakuje komunikat "d on". Wyczytałem na elektrodzie, że jest to tryb demo sklepowy. Jako że nikt nie opisuje jak go wyłączyć w tym akurat modelu, to przekazuję instrukcję. :) Otóż należy przytrzymać jednocześnie przez ok 3-5s dwie ikonki na panelu dotykowym - symbol koszulki (w lewym dolnym rogu) i symbol serca (prawy dolny róg), pojawi się napis "d Off".
    [Rozwiązanie] Pralka Whirlpool AWOE 8142 - komunikat "d On"
    Pralka działa, a już rozglądałem się za nową. :)
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 1  
    Przy okazji tegoż wątku podzielę się moim świeżym doświadczeniem. Otóż ktoś oddał taką pralkę na złom bo zapewne uznał, że jest uszkodzony programator. Przywiozłem ja do warsztatu i domyśliłem się, że jest włączony tryb demo, lecz nie potrafiłem go wyłączyć. Zrobiłem to dzięki powyższej informacji, pralka jest całkowicie sprawna i w dobrym stanie. Może jeszcze komuś posłuży. Należy się pochwała za pomocny post. Wniosek nasuwa się taki, że reklamy sklepowe zaburzają pracę mózgu użytkowników sprzętu AGD. Dodam jeszcze, że podobnych przypadków z różnym sprzętem doświadczyłem wielokrotnie.