Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Guardx wirtualny manipulator

Mircio26 28 Sie 2018 15:56 261 0
    Mircio26
    Poziom 3  
    Witam zacne grono znawców tematu central alarmowych Satel i nie tylko.
    Od dłuższego czasu jestem użytkownikiem centrali alarmowej INTEGRA 64 + jeden manipulator + plus kilka czujek (PIR+ kontaktrony+pożarowe). Postanowiłem samodzielnie, nieznacznie rozbudować swoją centralę o moduł ETHM-1 plus, aby mieć możliwość zdalnego nadzoru, konfiguracji centrali, a przede wszystkim sterowanie z aplikacji Android. Wszystko skonfigurowane aplikacja działa, dloadx - działa, Guardx - "działa" , z tym, że właśnie w Guardx mam problem z manipulatorem wirtualnym. Po jego odpaleniu wyświetla się tylko godzina, a po uzbrojeniu nie zapala się dioda uzbrojenia. Jedynie po wejściu w tryb serwisowy odpapa się dioda serwisowa. Stan uzbrojenia na manipulatorze LCD i w aplikacji jest widoczny (również przychodzi powiadomienie), a w Guardx dioda nieaktywna. Oprogramowanie centrali najnowsze, ethm też. Czy ktoś ma jakiś pomysł.
    Dodam jeszcze, że jakiś miesiąc temu po pierwszej instalacji oprogramowania tak się działo, ale po kilku dniach pojawiła się również data i wszystko było ok. Następnie zainstalowałem aplikację na innym komputerze i sytuacja się powtórzyła (tylko godzina i brak aktywnej diody po uzbrojeniu), podczas gdy na tym pierwszym wszystko OK.
    W weekend ze względu na wymianę manipulatora LCD i problemem z adresem musiałem zrobić restart z kołków - oczywiście udany. Po odpaleniu Guardx, sytuacja się powtórzyła z tym, że również na tym pierwszym komputerze ponownie tylko godzina i brak aktywnej diody po uzbrojeniu.