Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Mastercook LTB-414 - W chłodziarce jest ok 13 st. a w zamrażarce ok - 30

28 Sie 2018 19:26 438 1
  • Poziom 11  
    Witam

Mam problem z lodówką w zabudowie, Mastercook LTB-414 a mianowicie w chłodziarce jest zbyt ciepło, około 13 stopni a w zamrażarce chyba zbyt zimno bo około -30 stopni. Lodówka ma już ok 7 lat i z upływem czasu przestawialiśmy pokrętło regulacji na wyższą cyfrę. Od miesięcy pracuje na największym położeniu ale niestety jest za ciepło. Zauważyłem, że nie ma różnicy czy pokrętło jest ustawione na np. 2 czy 7 temp. jest identyczna. Sprężarka załącza się co jakiś czas na dłuższą chwilę. Nie wyłącza się od razu ani też nie pracuje cały czas. Mam jedynie wrażenie, że kiedyś było ją bardziej słychać... Z tyłu, chłodnica była czysta. Zamówiłem nowy termostat (jeszcze nie dotarł) ponieważ jest to najtańsza i najprostsza opcja ale może ktoś wie czy są to objawy uszkodzenia innej części bądź braku czynnika? Niestety nie ma już w sprzedaży lodówek o identycznych wymiarach które pasowały by do naszej zabudowy więc chciałbym ratować tą...

Na zdjęciach nie ma plastikowego zbiorniczka ponieważ akurat się mył...

Z góry dziękuję za pomoc

Lodówka Mastercook LTB-414 - W chłodziarce jest ok 13 st. a w zamrażarce ok - 30 Lodówka Mastercook LTB-414 - W chłodziarce jest ok 13 st. a w zamrażarce ok - 30 Lodówka Mastercook LTB-414 - W chłodziarce jest ok 13 st. a w zamrażarce ok - 30
  • Poziom 34  
    Miałem podobny problem, może mniej odczuwalny, ale też z Mastercook. Zamrażarka zamrażała na kość, ale lodówka wyraźnie słabiej. U mnie skończyło się na nowej lodówce bo niezbyt warto inwestować w taki stary sprzęt (moim zdaniem). Pewnie niebawem padnie agregat do tego uzupełnianie czynnika itp. Szkoda twojego zachodu ja bym pożegnał i kupił coś nowego.